çok tehlikelisiniz

hastaaaa

Yeni üye
8 Eyl 2009
30
0
arkadaşlar ben cok yeniyim azcık gezdim sitenizi faydalı şeyler çok ama.bir sürü virüs bulaştırmaya çalışan çakallarda çok, benim gibi acemiler için çok tehlikeli burası mesela keylogger arıyorum baktım bir sürü şey kafam çok karıştı :))))))

harbiyeli

Katılımcı Üye
2 Eyl 2009
948
0
bu forumda her türlü şey bulunur virüs yedirmeye çalışan falan bende ilk geldiğim zamanlar virüs yemiştim dikkatli olcaksın her programa sazan gibi atlamıcaksın bu arada hoş geldin

hastaaaa

Yeni üye
8 Eyl 2009
30
0
hb teşekürlerrr:)) öğrencez artık bazı şeyleriii napalım gülü seven dikenine katlanırr

byMiLLeR

Yeni üye
14 Eyl 2009
7
0
deepfreeze kullan sende ;) herşeyi indirirsin ama bir res de hepsi gider ;)

C : D ikisinide deep e al..

H.g

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
arkadaşlar ben cok yeniyim azcık gezdim sitenizi faydalı şeyler çok ama.bir sürü virüs bulaştırmaya çalışan çakallarda çok, benim gibi acemiler için çok tehlikeli burası mesela keylogger arıyorum baktım bir sürü şey kafam çok karıştı :))))))
a.slm hoş geldın aramıza dedıgın kısmen dogrudur ama sunuda belırtmek ısterım burası bır hack sıtesı ve programların bazılarındada virüs olur veya olucaktır ama bu demek deıldırkı kendı mekanımızda başkasına zarar verelım oyle kısılerı veya kısılıklerı zaten barındırmak ıstemıyoruz ve bu konudakı yonetımın çalısmalarıda başarıyla sürdürülmektedır saygılar

Son düzenleme:
13 Haz 2009
71
0
hoş geldina aaga bvende aynı konudan şçok pc çoktu fakat durmak yok hacka dvm...
ama belli sureden sna ogrenirsin kim viruslu yolluo kim virussuz

hastaaaa

Yeni üye
8 Eyl 2009
30
0
teşekürlerr herkese güzel bi ortama geldiğim belli herkese slmlarrrr...
(durmal yok hack a devam hehehe:)öğrencez bizde inş

ßy_X-iR

Katılımcı Üye
14 Ağu 2009
331
0

kardeş çakal da çok usta da ;), belli kişilerin paylaşımlarını deneyeceksin,isim vermiom herkes biliyo,

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
slm kardeş hoş geldin,ne internetsiz hack ne de virüssüz hack olur,o halde internet bi nevi virüs demek ztn..yakında anlar ve ayak uydurursun..tekrar hoş geldin :)

hastaaaa

Yeni üye
8 Eyl 2009
30
0
keylogger linkide gelmiş teşekürlerr baktımda hala eksiklerim var portlar felan öğrenmem gereken cok sey var .kendimi eline cep telefonu almış 70 yasındakı dedeler gibi hissetim ne yapcam şimdi der gibi bakan :))
hoş geldin diyen herkese hoş bulduk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.