combo fix

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sofieleda

Yeni üye
31 Tem 2012
43
0
İzmir
Arkadaslar bi antvrus prgramini indrdim pcyi tarattim ve hersey bitince reset atti artik acilmiyo pc tam acilirken bi cizirti geliyo ekrana geri reset atiyo..yardm lutfenn

28sefa28

Katılımcı Üye
6 Ağu 2012
636
0
BURSA-ZONGULDAK
Herhangi disk eror vb hatası vermedenmi yada mavi ekran hatası almadan kapatıyorsa yüksek ihtimalle ana kart yanmış olabilir.Yada fan çalışmadığı için yüksek ısıdan dolayı olabilir.

unloader

Uzman üye
25 Eyl 2012
1,414
0
Diyarbakır
bios pili bilgisayarın kasasının içindeki anakartın üzerinde bulunan bi daire pildir. HackerByJoker 'in dedğini yap düzelebilir. dikkat et başka donanımlara zarar verme.
yardım edebildiysem teşekkür et ilk teşekkürümü sen ver :D

Son düzenleme:

CooL BlacK 0tr

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
795
0
Bilgisayarına Açılış Komutasını Verdikten Sonra
F2 tuşuna Üst Üste Bas
Ana Sisteme Girerse bir parça yanmamıştır Sistem Çökmüştür Ama O Olanaqı SAğlamıyorsa Bilen Birisine Göstermende yarar Var Mühtemelen Sistem Çökmştür

Sofieleda

Yeni üye
31 Tem 2012
43
0
İzmir
hepsini denedm hcbi ise yaramiyor bakin basiyprum aclis dugmesine yazilar cikiyor ya sonra bi hata komutu veriyoda entera basiyoduk ya o komutu veriyo ve sonra cizirtili bi ekran cikiyo reset atiyo yardim edebilen o kdar sevaba grcek kii :((

Sofieleda

Yeni üye
31 Tem 2012
43
0
İzmir
bios pili ney anlmadm kasanin arkasnda bi fis var onu ckardm bide ekrana bagli mavi bi kablo var onu ckardm geriye baska ckartmali bsey klmyo maus fare internet fln var bska yok sonra bkledm taktm ayni

HackerByJoker

Katılımcı Üye
2 Ocak 2012
948
0
Kastamonu
remove-battery.jpg

bunun gibi birşey kasanın kapğını aç içinde çıkart onu pc fişi çek 10 dk bekle fişi tak pilide tak aç bilgisayarı ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.