Counter Strike 1.6 oynayanlar bakabilir mi?

Acemj

Üye
20 May 2013
217
0
Konuyu Counter Strike bölümünede açtım fakat orada fazla kişi olmayınca buraya açmak zorunda kaldım kusura bakmayın. Mesela bunny yaparken 3 tuşa aynı anda basabiliyoruz veya normaldede 3 tuşa aynı anda basabiliyoruz fakat bu bilgisayarımda basamıyorum. En fazla 2 tuşu kabul ediyor. 3. tuşu kabul etmiyor. Diğer bilgisayarımda çok rahat basabiliyorum. Bunny de yapabiliyorum ama bu bilgisayarda kabul etmiyor. Kod falanmı yazmak lazım ne yapmak lazım bi yardım edin

not: steamden oynuyorum

Night67

Üye
26 May 2014
223
0
İsveç
Birde cracklı şekilde oynamayı dene yani steamdan girmeden bakalım. sen 3 tuşa aynı anda bastığında ses veriyor mu farklı kanalların tuşlarına bastığında birşey olmaması gerekiyor. yani ctrl + space + e gibi..

bunu dene Başlat>denetim masası>Yazıcılar ve Aygıtlar>Klavye>Yineleme gecikmesi 3 olduğunu kontrol et>Yenilme hızı (HIZLI)

klavye driverlerini güncellemeyi dene bunu drivereasy gibi programlarla yapabilirsin.

Son düzenleme:

Acemj

Üye
20 May 2013
217
0
Birde cracklı şekilde oynamayı dene yani steamdan girmeden bakalım. sen 3 tuşa aynı anda bastığında ses veriyor mu farklı kanalların tuşlarına bastığında birşey olmaması gerekiyor. yani ctrl + space + e gibi..

bunu dene Başlat>denetim masası>Yazıcılar ve Aygıtlar>Klavye>Yineleme gecikmesi 3 olduğunu kontrol et>Yenilme hızı (HIZLI)

klavye driverlerini güncellemeyi dene bunu drivereasy gibi programlarla yapabilirsin.

yineleme hızı gecikmesini yapamıyorum kardeşim laptop bilgisayar olduğu için galiba. steamsiz nasıl gircem oyuna?

jagged

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,432
0
C:\
Çözüm cok belli bu bilgisayarda daha önceden bunu yapabiliyor muydun? Bu tamamen klavye ile alakalı bi durum tabiki diğer oyunlarda da aynı sorunu yaşarsın pes,fifa gibi klavye ile alakalı ama daha önceden yapabiliyorken şimdi yapamıyorsan sorunu çözeriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.