Counter-Strike Movie

sdiqleeundy

Katılımcı Üye
24 Ağu 2011
348
3
Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Counter-Strikede Movie Yapmaya Karar Verdim. Bunun çin Youtube Üzerinden Movieleri İzledim Fikir Almak İçin. Daha Sonra İzlerken Bir Videoda Bir Program Dikkatimi Çekti. Uğraştım Ama Programın Adı Videoda Gözükmüyor Şimdi Sizlere Bu Programın Fotoğraflarını Atıcam, Daha Sonra İzlediğim Videoyu Atıcam Videoyu İzlerseniz Ne Demek İstediğimi Anlarsınız :) Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler :)

FOTOĞRAFLAR :
j6uw8.jpg

j6uxr.jpg

j6uy2.jpg

Video Zaten 2 Dakikalık Bişi Tamamını İzlerseniz Ne Demek İstediğimi Anlarsınız :)

VİDEO LİNKİ : [ Counter Strike 1.6 ] Intro de nevermoRes revenge 2 [HD] - YouTube

Yardımlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.