Çözünürlük Hatası

qamsin

Yeni üye
13 Eki 2011
40
0
Merhabalar ben bir türlü düzeltemediğim sorunu işallah beraber çözeceğiz işletim sistemim Windows 7 daha yeni format attım halde 1-2 gün geçti format atalı sonra ekrana bişey oldu çözünürlük 1920x1080 olduğu halde ekran taştı iice yakın hale geldi 1650x1050 ye alınca anca düzeldi ama öylede görüntü az çok bozuluyor ekran kartım powercolor amd hd 6790 birde ekran çözünürlük seçeğine tıkladığımda Genel PnP Olmayan Monitör diyor monitör ise samsumg syncmaster 2233 lütfen yardım acil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.