CrashTHt | Teğmen Olmam Şerefine | Admin:Pass Siteler | Açıklarıyla Birlikte |

CrashTHT

Katılımcı Üye
20 Nis 2016
338
0
@Sızıntı
Herkeze Selam THT Üyeleri Bugün Değişik Bir Konuyla Karşınızdayım :) Şükürler Olsun Teğmen Oldum Şimdi ki Hedef Üsteğmen :) Evet Teğmen Rütbesine Yükselmem ile Birlikte Sizlere Az da Olsa Faydam Olsun Dedim ve Birkaç Site Paylaşıyım Dedim :)

Buyrun Siteler :

SQL Açığı : Sql Açığına Git
Site : Siteye Git
Admin : Admin
Şifre : 123ASDasd
---
SQL Açığı : Sql Açığına Git
Site (Admin Paneli) Panele Git
Admin : admin
Şifre : !@#ert&*()znx%$#@
---
Sql Açığı : Sql Açığına Git
Site (Admin Panel ) : Admin Panel
Admin : admin
Şifre : nlconnectionnl
---

Arch1O

Yeni üye
8 Kas 2009
30
0
127.0.0.1
Rütbenin bu forumda hiç bir değeri yok. Ne rütbeliler gördük format atmasını bilmeyen. Önemli olan bilgidir.

0wner

Yeni üye
17 Mar 2017
35
0
Kardeim Cpanelli Site Var Orda Genelde Cpanelde Bişey Yapılmıyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.