Creative Recon 3D USB - Harici Ses Kartları

pirate_12

Katılımcı Üye
4 May 2008
643
1
Bilinmedik Yerden
Merhaba arkadaşlar, bu konuyu açmamın sebebi benim gibi bu konu hakkında araştırma yapan arkadaşlara bilgi vermek. Öncelikle vatan bilgisayardan paraya kırıp recon 3d usb 5.1 ses kartını aldım gayet güzel bir performans vermesine rağmen üzerindeki optik girişin, burası önemli sadece xbox ve playstation üzerinden çalıştığını öğrendim ürünü 5.1 ses sistemime bağlayamdığımdan ürünü başka bir arkadaşıma sattım.

Daha Sonra Soundblaster x-fi ürünü denedim recon 3d ile aynı performansı vermesi beni şaşırttı bağlantı bakımından da zengin olması da cabası bu ürünü genel olarak fiyat performans olarak tavsiye ederim bu arada creative olan sempatim antipatiye dönüştü türkiye distribütörlerinden biri olan koyuncu elektroniğin artık bu markayı umursamadığını farkettim çağrı merkezlerini aradım bilgi almak için destek servis diye bir yere yönlendirdiler destek serviste samsung amd creative gibi markalara servis hizmeti veren koyuncu elektronik bünyesinde olan bir servis iyimiş herneyse telefondaki ses bekleyenler arasında onbeşinci sıradasınız deyince direk kapattım siz düşünün artık insanlar ne durumdaysa sıra onbeş kişiye çıkmış.Aman deyim internetten almayın bu tarz ürünleri mağazalardan alın ki bir sıkıntı olduğunda bireysel olarak uğraşmayın verin aldığınız teknoloji mağazasına onlar uğraşsın.

Son olarak bana göre harici ses kartlarına rabet olmadığı için ve alacak kişinin mecbur alıcağı düşüncesiyle fiyatlar yükesek tutuluyor gibi.Pcı-e kart alacaksanız orta seviye bir ürün alınır ama harici kart alırken çok yükseklere çıkmayın donanımdan çok yazılımla bu işi yapıyorlar verdiğiniz para cihaza değil yazılıma gitmiş oluyor. Orta seviye bu durumda iş görür.

Sound Blaster Omni Surround 5.1 - Sound Blaster - Creative Labs (United States of America)

Creative Sound Blaster Recon3D SBX USB 3D Surround Sound Processor | Creative Labs Online Store

Sound Cards - Xonar U7 - ASUS

Thermaltake Tt eSPORTS BAHAMUT Profesyonel USB Ses Kartı Fiyatı

gibi seçenekler mevcut abartıya kaçmadan ihtiyaç doyduğunuz bağlantı çeşidine göre ses kartı almanız önemli.

bu iş görür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.