Critical process died hatası hk

omerhuso

Üye
4 Eyl 2008
115
0
Arkadaşlar pc de Regeditte yanlışlıkla birşey sildim pc mavi ekran hatası veriyor Windows u göremiyorum Durum Kodu Critical process died Bilgisayarımın markası Acer aspire F15 yardımlarınızı acil bekliyorum İşletim sistemi Windows 10 .

Moderatör tarafında düzenlendi:

omerhuso

Üye
4 Eyl 2008
115
0
Pc Bu hata yüzünden açılmıyor yani açılıyor ama Windows gelmeden bu hata geliyor ben Windows a ulaşmasan nasıl çözeceğim bu sorunu

omerhuso

Üye
4 Eyl 2008
115
0
F8 de işe yaramadı mecbur format atılacak başka yol kalmadı Bir daha regedite ellersem beni ..... yapsınlar ben dersimi aldım arkadaşlar siz siz olun internette her yazanı denemeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.