crome sayfası kilitlendi..

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
arkadaslar...dısya indirirken.. yanlıs bişeyler gitti... simdi crome kilitli.. virüs sayfaların deişimine izin vermiyor...yani auarlardan değişimiyor hiç bi şekilde sabitlenmiş....ne yapabiliriz.. yardım lazım....ugaıyorum .. ama çözemedim..:RpS_unsure:

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
kardeş kullanıcıyı sildim ama ...işaret koydugum sayfalar ve eskiler hepsi silindi.. fakat ayarlardan baslangıc sayfaları ve otekilerin iki yanında eve benzer kutucuklar var... hiç bi şekilde giriş yapamıyorum...2 saat oldu temzileme programlar ve antiler işe yaramadı... :(

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
çözüm 1 denedim daha iyisni de denedim.. çözüm 2 de 3. şık old _crom exe şıkkı yok... exe diye bişi yok.. crome old var sadece.... exe seklinde değil...

kurmay21

Üye
21 Eki 2013
169
0
londra
iksinide indirdim.. silinmedi... malesef bugun kadar ilk defa boyle bişeyle karsılastım... silinmiyo ve auarlara mudahale edemiyorsun...iki taraf kutu ile çevrili.. crome kaldırıp bastan yuklesem belki işe uarar diye düşümüyorum... ilgin için tesekkur ediyorum.. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.