Crypter mantığı ?

TheConquerer

Katılımcı Üye
31 May 2014
338
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar ben vb.net'de Crypter yazacağım ve kimseyle paylaşmayacağım. Elimde Crpyer ve Stub kodları var. Bu kodlarda ne gibi değişiklikler yapmam lazım patlamaması için ? Yani bir Crypteri diğerinden ayıran özellik nedir ? ? ? ( Kod olarka )

eksikeksik

Kıdemli Üye
5 Ağu 2012
2,618
0
He watching
O Elindeki CRYPTER kodlarını tahmin ediyorum da hiçbir işe yaramaz inan bana.
Sana şöyle anlatayım onların hepsi sadece virustotal , nodistribute , checkme vb. internet sitelerinde senin AV yazılımlarını yanıltmanı sağlar fakat mantık olarak gerçek bilgisayarda hepsi senin AV'ni yakalar.
Şu an benim bildiğim VB.NET için RunTime bir Crypter yok ben yazıyordum ancak verilerim gitti.
Ama CodeDom olayını bir araştır derim senin işine yarayabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.