Crypter Yapalım

4 Şub 2012
160
0
Arkadaşlar Crypter Yapmakdan Anlayan Varsa Crypter Yapalım ben az cok biliyorum ama coğu yerde yardıma ihtiyacım var yardımcı olucak biri varsa teamwiwerden yapalım bir crypter lütfen dikkate alın

4 Şub 2012
160
0
Dostum Crypter Yapabiliyoruım Vürisal basic'den herşeyini yapıyorum ama asıl mesele kodlaamalarda kodlamalarıda biliyorum mesala "m51" değişkeni fudluyken rapor yiyor ve vüris olarak tanınıyor o kodu "fad1" diye kaydedersek tekrar fudlu olur ben bu "m51" denilen vürisü nasıl fudlarım diye düşünüyorum yani örnek olarak verdiğim "m51" hangi kodlamadadır nerdedir onu bulsam o değişkeni değiştiririm ben zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.