Cryptolocker Virüslü dosyayı kurtama

13 Şub 2012
154
0
uzay adamı
Bilgisayarlara mail yolu üzeri ile gelen Cryptolocker virüsü, bilgisayarda ki bütün verileri şifreliyor. KasperSky gibi bir çok virüs programlarını geçtiyor rahat bir şekilde...
şifreli dosyayı nasıl çözebilirim

image6.png

image5.png

virüsü temizliyorum ama dosyaları açamıyorum

Son düzenleme:
1 Eyl 2008
57
0
İSTANBUL
Bilgisayarlara mail yolu üzeri ile gelen Cryptolocker virüsü, bilgisayarda ki bütün verileri şifreliyor. KasperSky gibi bir çok virüs programlarını geçtiyor rahat bir şekilde...
şifreli dosyayı nasıl çözebilirim

image6.png

image5.png

virüsü temizliyorum ama dosyaları açamıyorum

Merhaba. Bu fidyeci virüsün şifrelediği dosyaların Şifresi malesef kırlıamıyor. Ama çözümsüz değil... Geçenlerde arkadaşımın PC yede aynı virüs bulaşmıştı. Dosyaları %90 oranda kurtardım. Bana özelden ulaşırsanız yardımcı olabilirim dosyalarınızı kurtarabiliriz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.