Cypher RAT v3.5 Android RAT (Ekran Kontrol) + (Packetriot Kurulumu)

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Merhaba Bu Gün Çok İstenilen Android Rat Video Çektim İyi seyirler iyi kurulumlar
Arayüz Kısmı
p0lnbxp.png

Ekran Kontrol Kısmı,Mikrofon
b3s0ckt.png

Builder (İnsaat Kısmı)
g6w3c59.png

İndirme Linki= Cypher RAT V3.5
Virüs Total=
Tarama Sonucu

Not= Bu Program Bir Rat programıdır bu kadar algılanması normal virüs totalde ve program visual basic ile yazıldı Net Fremwork V4.5 ile her Windows Ta Açılır Windows 11 De Bile Açılır

'Ra

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
2,389
930
Elinize sağlık ama anlatın neden bunu tercih etmeliyiz benim kullandıklarım veya başkalarının kullandıklarında da aynı özellikler var neden bunu tercih etmeliyiz avantajları veya dezavantajları nelerdir?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
821
314
Elinize sağlık ama anlatın neden bunu tercih etmeliyiz benim kullandıklarım veya başkalarının kullandıklarında da aynı özellikler var neden bunu tercih etmeliyiz avantajları veya dezavantajları nelerdir?
hocam kısa söylemek gerekirse bu yenidir android 12 de bile çalısır ve ekran izleme var hiç bir ratta olmayan 2023 piyasında en iyi ratlardan birisidir hala kullanılır kaliteli ve yenidir

Yararlı bir konu olmuş, elinize sağlık. Böyle konuların forumda çoğalması gerek.
Elinize sağlık hocam çok güzel olmuş😍😍😍
Elinize emeğinize sağlık güzel konu
😊😊😊😊😊

kazoka

Üye
22 Ocak 2019
138
39
Eline sağlık teşekkür ederim ben bir şey soracağım bunu telefonu elimize almadan nasıl yükletebiliriz :) tekrar teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.