Dark Web'de bilgilerin olabilir

murti-

Yeni üye
18 Ocak 2023
39
15
?

Dark web nedir?

Dark web, internette kişilerin kimliklerini ve konumlarını diğer kullanıcılardan ve kolluk kuvvetlerinden gizleyebildikleri bir yerdir. Bu nedenle çalıntı kişisel bilgiler dark web'de satılabilir.

Dark web'de bilgileriniz var mı?

Bu işlemi Dark Webe girmeden yapabilirsiniz. Google One sizin için Dark Web verilerini tarıyor ve bilgilerinizin olup olmadığını size söylüyor. Hadi birlikte bilgilerimiz Dark Webde var mı diye kontrol edelim.

Sign in - Google Accounts

yukarıda verilen link Google One Dark Web analiz sayfasına yönlendirir

linke girdikten sonra oturumunuzu girin

oturumunuzu girdikten sonra böyle bir sayfa karşılayacak

tarama yap dedikten sonra aşağıdaki gibi böyle bir şey ile karşılaşırsanız bilgileriniz çalınmış demektir
örneğin benim bilgilerim çalınmış

tüm sonuçları göster butonuna basarak buradan hangi site sizin bilgilerinizi çaldığını görebilirsiniz

benim çalınan bilgilerim minecraft adlı oyunda oyunundan bağımsız sunucular için kayıt olduğum siteden çalınmış
çıkan sonucun üzerine tıklayarak daha detaylı görebilirsiniz. çalınan bilgilerim aşağıdaki gibidir

buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler bu şekilde bilgilerin devamı için desteklerinizi beklerim

Moderatör tarafında düzenlendi:

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
hesaplara 2 faktör ekleyin dandik kültük siteler vs üye olmayın paroları güclü yazın not edin bir kagıda bilinci kullanın medyayı 180-200K kumar oynamayın geriye yaslanın internetin keyfine bakın

erfer

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
429
8
Republic Of Turkey
Canva ve benzeri online grafik tasarım sitelerinden bilgilerim çalınmış gözüküyor. Birde ne zaman hesap açtım bilmiyorum ama CraftRise (direk şifre sızmış)

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,862
772
lihtgTHT.php
Eline sağlık, haveibeenpwned.com sitesini kullanarak da epostanıza yönelik tarama yapabiliyorsunuz, kullanılabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.