Dark web'de gezinen birisinin başına en fazla ne gelebilir

Sdogu0000

Yeni üye
27 Ağu 2022
50
14
Dark web'de yeni gezinmeye başladım. Hidden wikilerde dolaştım ve ilgimi çeken linklere girdim. Biraz korkmadım değil. Sadece gezindim hicbisey satın almadım ve indirmedim. Yine de başıma bişey gelebilir mi? Bundan sonra kendimi korumam ocin ne yapmamı önerirsiniz

Whops

Yeni üye
30 Eki 2022
13
11
Dark web'de yeni gezinmeye başladım. Hidden wikilerde dolaştım ve ilgimi çeken linklere girdim. Biraz korkmadım değil. Sadece gezindim hicbisey satın almadım ve indirmedim. Yine de başıma bişey gelebilir mi? Bundan sonra kendimi korumam ocin ne yapmamı önerirsiniz
pc nin fişini çek yak yoksa '...

Sdogu0000

Yeni üye
27 Ağu 2022
50
14
Evil node'ye bağlanmadıysan sıkıntı yok. Bağlandıysan bile "ben ne yaptım" demene gerek yok.
Evil nodeye bağlandığımı nasıl anlarım? Bu konuda biraz bilgisizim beni aydınlatabilir misiniz

Google da herhangi bir siteye girmekten farkı yok korkma. Bir şey indirip açmadıysan, bir şey satın almadıysan hiç bir şey olmaz.
Girdiğim sitelerden virüs kapma ihtimalim nedir hocam

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Dostum seni bulup fişini çekmek isteyen biri olduysa inan bunu çoktan yapardı... korumayı yüksek yap tedirgin oluyorsan js leri engelle bilmediğin adreslere girme zaten muhtemelen girdiğin adresler clearnetten bulduğun adreslerdir inan bana o adresler çoluk çocuk kaynıyor o yüzden oralar bana göre sadece bir lobi herkesin olduğu, asıl deep web olan gizli kapıyı bulup undergrounda açılmak yani korkma sıkıntı çıkmaz..

2 Ocak 2020
70
1
Kardeşim bağzıları diyor işte dark webteki tek türk şu bu falan videolar atıyor değişik değişik youtuberler gösteriyor, dark web-deep web in normal webden tek farkı ulaşılırlığı tor browser ile yapması yani sanki internet explorerden geziyomussun gibi ama tor browderdesin tek fark bu zaman içerisinde kötü niyetli kişileri barındırmaya başladığı için ünlü oldu zaten şimdi çoğluk çocuğa ben dark web'e girdim desen inanmazlar. Hiç bir problem olmaz kardeşim rahatlıkla esenlikle siteleri ziyaret edebilirsin.

Whops

Yeni üye
30 Eki 2022
13
11
korkuyorsan girme bro ben günlük dozumu alıp çıkıyom xddxdxdx

İnterestHacker

Katılımcı Üye
24 Mar 2022
333
89
Dünya
Sanal ise başına ne gelir ise sanala gelir. Sanal bir makinedir. Yani asıl makine gibidir. Bağımsızdır. O yüzden gönlünü ferah tut.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.