Çözüldü Darkcoemr rat yardım.

fermayil

Yeni üye
16 Nis 2014
17
0
arkadaşlar team ile yardım etmek imkanınız varmı akşam 19:00 23:00 arası falan yardım ede bilirseniz skype: kamilkartal_1 ekleyin lütfen yapamıyorum bi türlü

ExpertProf

Uzman üye
15 Nis 2014
1,533
1
about:blank
Darkcomet Rat ve No-ip Kullanımı :

Videolu kullanım ve darkcomet 5.3.1

Darkcomet Rat 5.3.1 Kullanımı Ve No-ip.zip

Videosuz sadece TXT içeren Link :
Darkcomet Rat 5.3.1 kullanımı ve No-ip sadece Txt.zip

Ben yaptım HD görüntü olduğu için mbsi yüksektir.
Swf yi hayrına ftp atacak olan varsa ulaşsın hem sitesine hit gelir.
Ben yaptım herkes yararlanır inşallah.

Videoda hatalarım var ama yanlış bir vakaya yol açtıysa affola...

Port açamayanlar ulaşsın.
Bu videoyu izlediği halde darkcomet ratı kullanamayan varsa kendini 3. kattan aşağı atsın. :D

Rar pass : darklord

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.