Darkcoment Rat yardım

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
Merhaba ben Darkcoment rat kullanıyorum bi kaç sorum olucak
Şifre çalma olayında Oyundaki hesaplar çıkmıyor Örnek mt2 wolfteam vb
bunu nasıl çözerim veya başka yolla oyun şifrelerini ele gecire biliozmu rattan

Herkese İyi forumlar İyi Hacklar THT

remsell41

Üye
15 Eki 2012
67
0
Eywallah kardeşim denicem bide bişy daha sorcam ben 5-6 ay once de kullanıodm bunu server olstrp winrara koyp direk yayıyordm her yere şmdi ona başka bişy ler daha mı eklioz anti vrs e yakalnmasn fln diye oyle bişyler gordm giibi formda cypter fud mud felan yazıordu

efe2002ozyay2002

Uzman üye
19 Eki 2012
1,044
0
nereye
Eywallah kardeşim denicem bide bişy daha sorcam ben 5-6 ay once de kullanıodm bunu server olstrp winrara koyp direk yayıyordm her yere şmdi ona başka bişy ler daha mı eklioz anti vrs e yakalnmasn fln diye oyle bişyler gordm giibi formda cypter fud mud felan yazıordu

kardeş crypter diye bir program var onun la serveri gizliyon ondan sonra yayıyon forumu araştr bulursun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.