Darkcomet Bağlantı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
connectıon kısmından dns no ip var ordan no ıpı secıceksın ve 127.0.0.1 yerine No - ip ını yazıcaksın O kısmı yaparsan Serverını olusturabılırsın.

murat han

Üye
11 Şub 2012
222
0
istanbul
valla arkadaslar bendede aynı sorun var .....arkadas ğıbı tüm herseyı yaptım hatta kendı elımle atdım virüs ü......hem 1453-80 lı portlarda
ayrıca
1--noıp--port modem kesın calısıyorrrr
2--denedımde kendı pc me 127.0.01 lı atdım calıstı ama kurbanlardan bağlanma olmuyorrrrrrrr...
3--kendı pc mın ğüvenlık duvarı antılerı kapatdım
4--1453 lü server kurrar ken hem 127 lı hem noıp lı de atdım .....aynı serverda
5--1453 port unu 3 tıp dede actım
****neden kurban dan bağlanma olmuyorrrrr*****

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.