Darkcomet hakkında

ozsoldier

Üye
26 Tem 2010
95
0
Arkadaşlar ben bir iki aydır Darkcomet rat kullanıyordum. Yaklaşık 40-45 kurban vardı fakat bir kapatıp açtım Darkcomet'i tüm kurbanlar gitti hala gelmiyorlar.
Port felan hepsi açık Ipv4 adresi sabit. Her şey harfiyen yapıldı zaten ne bu sorun acaba çözebilen varsa lütfen yazsın şimdiden teşekkür ediyorum...:RpS_confused:

ozsoldier

Üye
26 Tem 2010
95
0
Konudakileri denedim fakat bir fayda etmedi ama bir şey daha var. Port kontrol ettirmeye girdiğimde 192.168.1.33 (benim ipv4 adresim) yazıp 1604 portunu kontrol ettirdiğimde açık değil diyor. Ama 192.168.1.1 adresinde port olarak açık gözüküyor neden?

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
İp sabitleyicin ile update yaptınmı yakın zamanda eğer modemin resetlendiyse ip değişmiştir güncel ip ni duckdns gibi sabitleyicilere tanıtman lazım force update seçeneği var mesela duckdns de.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.