Darkcomet nasıl kurban çoğaltırım

lKenpachi

Kıdemli Üye
11 Nis 2013
2,709
0
C.İ.N City
Forumlarda elbet hilenin çalışma halini gösteren bir video isticekler senden.
YT den bulup konuya koyabilirsin, az virüsü olan bir dosyayıda v.total tarattırırsın, aynı isimde YT den aldığın hileyide o isimde yaparsın, trojeni uplarsın.

Ben böyle yapmıştım 1 saatte 7 tane gelmişti, dewamlı acık kalsa pc'n 30-40 bulur.

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Dostum Bir Arkadaşın Mesela Oyun Hilesi İstiyor yada Sen Dersinki Sen şu oyunu oynuyorsunya o oyunda Altın Hilesi Buldum Diye Kandırarak Oyun Hilesini Server İle Birleştirip Bir Siteye Upload Edeceksin Linki Arkadaşına Atacaksın Yada Arkadaşımın Oynadıgı Oyunun Hilesi Yoksa Normal Serveri Upload Edip Arkadaşına Atarsın Arkadaşın Serveri Açınca Sana Der ki " hileye tıklıyorum açılmıyor " Sende Dersinki " Zaten Hile Win XP İçindi . Ben Denedim Sende Belki Olur Diye Sana Söyledim" Dersin... Falan Filen İşte Kardeşim :) Benim Yöntemim Bu Ben Böyle yapıyorum Sende Bu yada BUNA benzer numaralar uydur bu şekilde serveri çogaltırsın :)

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Bak!

Arkadaşlar Rat Win 8 De Çalışmıyorsa , Reset Atınca Kurban Gidiyorsa Başka Konuda yaptıgım Alıntıya Bakın Sorun Çözülürse Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.
Dostum Aynı Sorun Bende Vardı Şöyle Çözdüm ;
1.Kendi Bilgisyarımdaki Güvenlik Duvarını , UAC , Modem UAC ,Defender Hepsini Kapattım Arkadaşın Pcsindede
2.Arkadaştaki Ve Bendeki Tüm Güvenlik Şeylerini Sildim Virüs Programı Vb.
3.Ne oLur Ne Olmaz Diye Serveri Fud'ladım

A.Bazı Arkadaşlar PC'Ye Reset Atınca Server Patlıyor. Bunun İçinde
1.Kullandıgınız Rat'ın Başlangıçta Çalışma Ayarını Açın.
2.Serveri Kurbanın Başlangıç Klasörüne Atın.
3.Serveri Kayıt Defterinin Başlangıç'ına Ekleyin.

Bu Sayede Çözdüm Ben Yardımım Dokunduysa Ne Mutlu Bana Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Burada Sosyal Mühendislik'in İyi Olması Lazım Karşı Da Ki Kişi En Çok Örnek Gta San Andreas Hile Duyuyor Ona Link At "Kardeş Gta San Andreas Uçma Hilesi Buldum Çok Güzel :D " De Örnek Sonra Başka Birşeye İlgi Duyuyorsa Onunla İlgili De :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.