Darkcomet Virüs İçinde Virüs

deniz59100

Üye
26 May 2013
91
0
Selamun Aleykum

Arkadaslar Sorunum Su Darkcomette Daha once Yaptıgım Serverları
VırusTotale Taratmıslar Anladıgım Kadarıyla Boyle Sacma Sapan
kısıler gelıyor bunlarda ınsan degıl vırustotelın sanal makına-
ları sanırım bunlardan nasıl kurtulabılırım bılen varmı gıdıp
gelıyorlar sadece rahatsız edıyorlar gelıp gıtmesı bılen varsa
yorumlarınızı beklıyorum ..
Bazen 10 15 Tane Birden Geliyor Bazen Hiç Gelmıyor..

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lQi6ElQioEI&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:

deniz59100

Üye
26 May 2013
91
0
Sorununuzu daha net anlatirsaniz yardimci olabiliriz.

Sorunumu soyle soyleyım hacım smdı darkcomet kullanıyorum ıyı hos sureklı kurban gelıyor ama bunlar kurban degıl gelıp gıdıyor serverı kaldırıyorum gelenlerden sureklı gelmeye devam edıyor ısımlerı hep degısık farklı pcler gelıyor gorunuyor fakat bu vırustotale serverı baskası taratınca oluyor genelde bende denedım

deniz59100

Üye
26 May 2013
91
0
Kardeş Onlar Gidiyor Bir Süre Sonra Bendede Oldu Xd

ayrıca bsy daha sorayım darkcomet kullanıyorsan sendede bende oldugu gıbı cok kurban kaybı oluyormu gecen ay bı dosya uzerınden 1400 kısıye bulastırdım fakat kalan en fazla 5 10 kısı oluyor sureklı bulastırıyorum yayıyorum fakat hep kayboluyor ya antıler yakalıyor yada etkısız kalıyor server sende nasıl oluyor durumlar haberleselım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.