DarkComet Yardım !!!

GoodProce

Yeni üye
22 Nis 2016
10
0
Herkeze Meraba Beyler Oyunlarda Bazı Ahlaksızlar Çıkıp Bize Sövüolar Bende Derselrini Veremiyorum Darkcometi Yukledim Fakat Konustugum kisinin ipini nasıl alcm Bulmiyorum O yuzden Dersini Veremiyorum Mesela Metin 2 Oynuyorum Adamı Kesince Adam Sövüyo Bende Bişi Yapamıom İlgili Kişi Varsa Skaypedende Olabilir Yardım Edebilirmi Lütfn BEyler Lütfn......

Bu Arada Sizin Verdiniz Darkcometi İçinde Sizin Yaptınız Sinsi Dosyalar Yoksa :D

Lütfn Biriniz Biliyosa Cevap Yazsın Yada Skaypeden Görüşelim.. :RpS_biggrin:

Son düzenleme:

MDarkGuardian

Yeni üye
27 Haz 2016
22
0
İzmir
Sosyal Mühendislik

Sosyal Mühendislik becerisine sahip olmalısın. Sosyal Mühendislik insanları sahte hesap ve internet siteleriyle kandırarak, IP'sini ve diğer bilgilerini öğrenirsin. Ben IP Bulucu adlı birprogram kullanıyorum. Bu program sana sahte bir link veriyor. Onu açmasını sağlamalısın. O da senin sosyal mühendislik becerine bağlıdır.

-)Teşekkürü az görmeyin :RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.