Darkcomet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sadzade

Yeni üye
29 Eki 2010
23
0
Darkcomet'te no-ip bilgimi portu her şeyi doğru yapmama rağmen kurbana serveri yollaadım açtı fakat hiç bir değişiklik olmadı. Sebebi ne olabilir aceba?

Not: umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.
Not2: teamviewer'den yardım edecek biri olursa çok sevinirim

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Sebepsiz Yere Degil Yanlıs Yaptıgın Bir Yer Vardır ,
- Modem Arayüzünden , Güvenlik Duvarını Ve Firewall'ı Kapat , Pc'ne Antivürüs Yazılımları Varsa Kaldır ,
Portu Açtıgından Emin Ol , Hedef Pc'nin Sisteminde , Casus Yazılımları Etkileyen Bir Önlem Alınmıs Olabilir .
Gözden Geçir Tekrar :)

sadzade

Yeni üye
29 Eki 2010
23
0
Sebepsiz Yere Degil Yanlıs Yaptıgın Bir Yer Vardır ,
- Modem Arayüzünden , Güvenlik Duvarını Ve Firewall'ı Kapat , Pc'ne Antivürüs Yazılımları Varsa Kaldır ,
Portu Açtıgından Emin Ol , Hedef Pc'nin Sisteminde , Casus Yazılımları Etkileyen Bir Önlem Alınmıs Olabilir .
Gözden Geçir Tekrar :)

hepsini yaptım fakat gene olmadı. TW ile halledebilir misin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.