DDos hakkında okuyunuz!

Nexusmania

Üye
23 Tem 2014
60
0
Merhabalar arkadaşlar, SA:MP sunucuya vurmak için VDS'de olabilir, adam gibi DDoS programı önerirmisiniz, forumda binlerce var, hangisi etkili blmiyorum, lütfen el atın konuya.

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
DDos dediğimiz birçok kişi ile yapılan saldırı çeşididir. Dos İse tek kişi ile yapılan veri gönderme işlemidir. Programlara gelicek olursak...

FedBooter v.1.0
Anonymous DoSer ( bana göre )
LOİC
HOİC
BangLaDos
Unknown Reasele
Slowloris
GoldenEye

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Çok kişi ile yapacağım zaten, Anonymous'umu öneriyorsunuz?

Benim yukarıda söylediğim programların hepsi internette mevcut indirip kullanabilirsiniz.

Anonymous tek kişi ile çökmez. Bir kaç kişi ilede çökmez. Bir kaç başka programla site çöker.

En iyileri Slowloris ve GoldenEye dır benim için. Tek kişi ile bile bu iki programla en az 6 dkya çökertebilirsiniz

Teşekkürler

Nexusmania

Üye
23 Tem 2014
60
0
Kardeşim, site için demiyorum, site çökertmeyeceğim, VDS'e vuracağım. Şimdi anonymousu bir kaç kişi olarak paketlesek kullansak, işlemezmi?

HoliganCTL

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
318
0
Benim yukarıda söylediğim programların hepsi internette mevcut indirip kullanabilirsiniz.

Anonymous tek kişi ile çökmez. Bir kaç kişi ilede çökmez. Bir kaç başka programla site çöker.

En iyileri Slowloris ve GoldenEye dır benim için. Tek kişi ile bile bu iki programla en az 6 dkya çökertebilirsiniz

Teşekkürler

Bildiğim kadarıyla Slowloris linux işletim sistemlerinde çalışıyor. Bu yüzden arkadaşımız program istiyor bizden :)

Ra

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,679
1
95
Gaziantep
Ya kardeşim herkes bir sunucu vurunca kendini hacker zannediyor hem bilmiyorsunuz hem vurmak istiyorsanız Vurmak istediğin server büyük ihtimalle Turk Ibıza Ama yapamazsın asla izin vermem sonra ortalıkla hackeriz diye geziniyorsunuz

Nexusmania

Üye
23 Tem 2014
60
0
Ya kardeşim herkes bir sunucu vurunca kendini hacker zannediyor hem bilmiyorsunuz hem vurmak istiyorsanız Vurmak istediğin server büyük ihtimalle Turk Ibıza Ama yapamazsın asla izin vermem sonra ortalıkla hackeriz diye geziniyorsunuz

Kardeşim boş konuşma ne ibizasından bahsediyorsun, sunucuma vuranların sunucusuna karşılık vermek için açtım konuyu, niye üzerine alınıyosun, hayatımda freeroam oynamamışım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.