Ddos saldırısı için yardım edebilirmsnz?

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Arkadaslar lgbtt denen bir saçmalık gurubun resmi sitesine girdim. ipm orda kaldı. Siteyi çökertmessek davacı olurlar. Basım yanar bi 10 15 kişi ddos atsak çöker yardım edermisnz ? Site Türk sitesi eşcinselliği savunuyor. Görmüşssünüzdür lez. g*y liği savunan site. Yardımcı olan burdayım yazsın. Allah rızası için su terbiyesizliğe Ramazanda bi son verelim. Benimde basım yanmasın .

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
Abi sakin felan olamam baban ceza alır 6 yıl yerrsin 10 milyar para cezası var. Bu yorumları duyunca kalbim sıkışıyor. Yasım 16 babam benim yüzüme hapis yatarsa kafayı yerim . Allah rızası için yradım edin su siteyi düzeltelim bişi yapalım.

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,071
0
dostum dıyer konundada yazdım ddos ıle eger sıkayet ederlerse kı sen sıteye kufur yazdım dıyorsun bilişim suçlarındakı maddeyı sana attım nettende arastıraabılırsın sıtenın dosyalarına teknık olarak zarar vermesede sıteyı işleyişinden alı koymuş sayılır ve buda ceza almasına yeter

asatis

Üye
23 Haz 2015
156
2
DİYARBAKIR
yaa tamam anlıyorum senin yardım etmesine ederiz de iyi düşün düşüncelerini kontrol altına al sakin ol.. bu durumunu ama böyle yaparak daha da büyük dertler açarsın başına tek çare pc'nin anakartını değiştir HDD'ye 3 - 4 kere format çek formatı her defasında yarıda kes tekrardan at ve bir şey olduğunda ise dışarıdan biri bağlanmış dersin benim tavsiyem bu ne diye bilirim ki başka

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
dostum dıyer konundada yazdım ddos ıle eger sıkayet ederlerse kı sen sıteye kufur yazdım dıyorsun bilişim suçlarındakı maddeyı sana attım nettende arastıraabılırsın sıtenın dosyalarına teknık olarak zarar vermesede sıteyı işleyişinden alı koymuş sayılır ve buda ceza almasına yeter

Doğru diiyor işleyişten alı koyma var.Türk sitelerine hack yasak keşke yapmasaydın.

Armania

Katılımcı Üye
25 Eyl 2012
979
0
İstanbul
cofidik emin misin yasal olmadıgına yasal değilse dava açamaz 1 ?? asatis alamadım 1 kaç resim var oda panelde o kadar yanlıslıkla admin hesabını sildim direk çıkıs verdi suanda giremiyorum default bişiler oldu ama bulamadım sifreyi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.