Dead ısland açılmıyor!!!!

OSMANLI1453

Yeni üye
17 Eki 2011
38
0
iyi günler arkadaşlar dead islandın ilk oyunuyla başım dertte. oyunu yükledim. uptadelei yaptım. fakat oyunu açıyorum siyah ekran geliyor sanki açılıyormuş gibi. sonra geri kapanıyor. yönetici olarak çalıştırıyorum uyumluluklarda hepsini denedim ama çözemiyorum. acil yardım ederseniz sevinirim

By-Kararuh®

Uzman üye
30 Tem 2012
1,987
2
Bilgisayarının özellikleri oyunu kaldırmıyor olabilir :) Yani oyunun bir sistem gereksinimleri vardır . Bİlgisayarın ona uygun değilse oyunu oynayamamana sebep olur :)

OSMANLI1453

Yeni üye
17 Eki 2011
38
0
kardeşim sistemim yeterli diye düşünüyorum. asus crosshair v formula anakart sapphire hd7990 32 gb 1600 mhz corsair cl9 soğutuculu ram . amd fx 8350 bulldozer 4 ghz 900 w psu bilmem bide sen bak yetmiyormu

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.