Deeb Web ne arkadaşlar

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
deep web zararlı birşey burada herşey varmış şimdi bura giren virüs bile kapıyormuş burada türkiye de en fazla 3 seviyeye mi ne çıkılıyomuş neyse biri 5 seviyeye çıkmaya kalkmış ve vurmuşlar bu gibi olaylar var bunlar doğrumu bu deeb web'i yapan kim falan bugün arkadaşım anlattı her türlü pislik varmış.

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Bence Google Amca'ya bir sor önce. Sonra gir THT'ye ara,gez,araştır sonra gelsen daha iyi olur. Araştırmadan olmaz be kardeş.
Mesela bakınız : http://www.turkhackteam.net/off-topic/821948-internetin-karanlik-yuzu-deep-web.html
Anlaman için okuman lazım, Deep WEB öyle bir cümleyle anlatılacak bir şey değil. Ayrıca zararlı olup olmaması sana bağlı...

teşekkürler her pisliği döküyolar ben sadece uzaya ve uzaylılara düşkünüm bunları izlemek istiyorum yok uzaylıymış korkum yok youtube de 100lerce video izliyorum büyüyünce uzaya gidecem :D kaçak gemi yaparak :D

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
teşekkürler her pisliği döküyolar ben sadece uzaya ve uzaylılara düşkünüm bunları izlemek istiyorum yok uzaylıymış korkum yok youtube de 100lerce video izliyorum büyüyünce uzaya gidecem :D kaçak gemi yaparak :D

Bak sen :D Mükemmel bir şeydir merak, yeni şeyleri bulan/oluşturan şeydir. Araştır bol bol madem meraklısın araştıracaksın öyle konu açmakla kalmayacaksın...
Ben de zaman zaman merak ediyorum uzaylıları,uzayı. Astronomiyi çok severim ve bilgim de fazlasıyla vardır ve benim düşüncem (sana yardımcı olmak için söylüyorum) araştırmaktan vazgeçme uzaylılar var :)
Ayrıyetten Deep WEB ile sınırla kalma hatta hiç bulaşma :) YouTube ile de sınırlı kalma merakın sınırı olmaz. Haydi bakalım kolay gelsin...

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
Bak sen :D Mükemmel bir şeydir merak, yeni şeyleri bulan/oluşturan şeydir. Araştır bol bol madem meraklısın araştıracaksın öyle konu açmakla kalmayacaksın...
Ben de zaman zaman merak ediyorum uzaylıları,uzayı. Astronomiyi çok severim ve bilgim de fazlasıyla vardır ve benim düşüncem (sana yardımcı olmak için söylüyorum) araştırmaktan vazgeçme uzaylılar var :)
Ayrıyetten Deep WEB ile sınırla kalma hatta hiç bulaşma :) YouTube ile de sınırlı kalma merakın sınırı olmaz. Haydi bakalım kolay gelsin...
hocam evet uzaylılar var yani Allah bize milyonlarca gezegeni sadece bize yaratmış olamaz ve bir çok nasa dökümanı var ama hükümet gizli tutuyor.

Raphers

Adanmış Üye
31 Ağu 2014
7,286
5
System.Net
hocam evet uzaylılar var yani Allah bize milyonlarca gezegeni sadece bize yaratmış olamaz ve bir çok nasa dökümanı var ama hükümet gizli tutuyor.

O zaman gel THT'ye öğren bir şeyler. Sonra gir YABANCI Sitelere ve gizli tutulan dosyaları al :)
Ayrıca haklısın belki de diğer galaxi lerde bizim gibi canlılar veya uzaylı yaratıklar vardır ?
Büyü de git bakalım :D

*-*Börteçine*-*

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,252
0
Mutfak
Merhabalar,

İlk Olarak Deep Web Hakkında Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabileceğiniz Bölümümüz İçin Tıklayınız..

Deep Web 2 Amaçlı Kullanılır. İllegal ve Legal. Ama Deep Web Genelde İllegal Amaçlı Kullanılır. Adam Öldürme Videoları, Canlı Yayında Adam Öldürme, Canlı Yayında İntihar Etme, İllegal İşler, Aşırı Derecede +18 Paylaşım, Kiralık Katiller, Çok Güçlü Hackerler, Devlet Sırları, Gizli Örgütler Gibi Birçok Şey Vardır..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.