Deep Freeze Paket resimlianlatım

fatalrhymer123

Uzman üye
12 Tem 2008
1,305
44
İzmir
Deep Freeze Paket resimlianlatım arkadaşlar deep freeze herkez bilir bende verdim belki lazım olur dedim.ha bu arada arkadaşlae kuruluumu kulanımı ve pc kaldırılması nasıl olduğu içinde yazıyo

Programı ilk açtığımız zaman saat simgesinde bir simge ile karşılacaksınız
bu Simgeye sağ tıkladığımızda menü görüntülenmeyecek.Paniklemeyin bu özellik programın doğasında var program menüsüne erişebilmek için SHİFTtuşuna basılı tutarak simgesini 2 kere tıklamak yada CTRL+ALT+SHİFT+F6 tuşlarına basmanız yeterlidir.bu işlemi gerçekleştirdiğimizde karşımıza ana menü çıkacaktır.

ana menü ayarlarına girebilmek için şifremizi yazmamız gerekiyo ama eğer şifreniz yoksa boş bırakarak entere basın
ve karşımıza 3 seçenek çıkıcak...

Programı AKTİF/PASİF etmek için

Boot Frozen:Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki windows açlışında otomatik olarak aktif olcakatır

Boot Thawed (1 restarts):Bu seçeneği seçerseniz yandaki kutuda aktif olcaktır.burdan programın ne kadar pasif olacağını ayarlaya bilirsiniz.

Boot Thawed:Bu seçeneği seçerseniz program bir sonraki açılışta kapatılacaktır.

DeepFreeze (AKTİF)

Deepfreeze (PASİF)

Programı Sistemden Kaldırmak için

Boot Thawed seçeneğini seçip pc yi yeniden başlatın ve yükleme yaptığınız setup u çalıştırın ve kaldırın.

NOT : pc 'ye program yada oyun vb eklemek için boot thawed i seçin pc yi yeniden başlatın sonra pc nize ekleyeceklerinizi ekleyin boot frozen i seçin yeniden başlatın.

http://rapidshare.com/files/163147551/Deep_Freeze_Paket.rar.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.