Deep web hk.

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
merhaba arkadaşlar

TOR ile deep web ile girmek istiyorum.Ama ilk defa girecem.Almam gereken herhangi bir önlem veya yapmam gereken bir şey var mı ?

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
TOR zaten sana önlemini veriyor :) o yüzden kullanıyoruz TOR'dan alışveriş yapmadıkça dosya indirmedikçe hiçbir şey olmaz :) asla ama asla dosya indirme önerimdir bir arkdaş indirmş ve bilgisayarı kapalıyken kendinden açılarak webcam ile görüşülmüş

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
TOR zaten sana önlemini veriyor :) o yüzden kullanıyoruz TOR'dan alışveriş yapmadıkça dosya indirmedikçe hiçbir şey olmaz :) asla ama asla dosya indirme önerimdir bir arkdaş indirmş ve bilgisayarı kapalıyken kendinden açılarak webcam ile görüşülmüş

wow korktum şimdi :D bilgisayarda önemli dosyalarım var :D hiç girmesemmi bu işe :D sanal pc den falan girsek olur mu ? sanal pcden girince asıl pc ye bişey olmaz heralde

Gök-Kurt

Uzman üye
16 Ara 2012
1,516
0
27
İZMİR
tor size önlem vermiyor hacker kapınız açık oluyor tehlikeli oluyor o yüzden sağlam antivirus programları ile korun webcam gibi şeyleri donanımını devre dışı bırak önerim sanal pc linux tabanlı birşey kur öyle gir

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
linux kur dememin sebebi açık sistem olduğu için kamaranı yinede erişime kapat

hocam bu konuda bana yardımcı olabilir misin ? deep webe girmek istiyorum ama hiç bir sorun çıkmasın istiyorum.

şimdi linuxu indirecem.sonra deep web kısmında güvenlik için 2-3 eklenti var onları indirecem.başka ne yapmam gerekir ? girince ne yapayım falan bunları anlatır mısın

Gök-Kurt

Uzman üye
16 Ara 2012
1,516
0
27
İZMİR
hocam bu konuda bana yardımcı olabilir misin ? deep webe girmek istiyorum ama hiç bir sorun çıkmasın istiyorum.

şimdi linuxu indirecem.sonra deep web kısmında güvenlik için 2-3 eklenti var onları indirecem.başka ne yapmam gerekir ? girince ne yapayım falan bunları anlatır mısın

şuan müsait değilim müsait oldumu tabikide yardıcı olurum dostum

tehme

Uzman üye
1 May 2012
1,028
0
İstanbul
Kardeş bence girme neden diyeceksin tor browser açık bırakmış arkadaşımın arkadaşı deep web e girince adresini bulmuşlar muska büyü yapmışlar abi bi kağıt yollamışlar çok garip bir şey uzak dur derim

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
Kardeş bence girme neden diyeceksin tor browser açık bırakmış arkadaşımın arkadaşı deep web e girince adresini bulmuşlar muska büyü yapmışlar abi bi kağıt yollamışlar çok garip bir şey uzak dur derim

nasıl açık bırakmış ya? anlamadım onu.ben sanal pcde yapıyorum.sanal pc kapalı şuan.asıl pc de 1-2 ay açılmayacak.bi sorun olmaz heralde.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.