Deep Web Kullanarak Para Kazanma //

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
Merhaba arkadaşlar, bu konunun ilginizi çekebileceğini düşündüğümden size bugün Deep Web kullanarak nasıl para kazanabiliriz onu anlatacağım. Öncelikle ben bu tekniği uyguladım uzun süre, ve açıkçası fena kazandırmıyor - haftada 200-300TL'yi gördüm ki genelde aşağısına düşmüyor - ek gelir olarak fena değil. Şimdi önce, mantığını kavrayacağız; tekniğimiz insanlık tarihinin en eski metodu olan "ucuzdan al, pahalıya sat" metodu. Aynı zamanda herhangi bir illegalite içermiyor (uyuşturucu satmıyoruz merak etmeyin :D )
Deep Web'de yaptığımız araştırmalar sonucu insanların neyi satın alacaklarını tahmin edeceğiz, mesela ben gayet kolay ulaşılabilir belgeleri sattım. Önemli bir konu da iyi derecede İngilizce bilmek, çünkü Türkiye'de satış çok zor. Millet 2-3 TL vermek yerine sabah akşam Google'da ararım daha iyi kafasında olduğundan dolayı.

Adım adım anlatıyorum;

1) Hedef kitlenizi belirleyin.

- Öncelikle hedef kitlenizi belirleyeceksiniz. Mesela ben en son UFO meraklılarını seçtim.

2) Hedef kitleniz ile ilgili araştırma yapın.

- Takıldıkları forumları, blogları liste halinde not edin.

- En çok neleri merak ediyorlar, not edin.
- UFO meraklıları genelde uzaylı ameliyatları, Area 51 gibi konuları çok merak ediyorlar.

3) Deep Web'de araştırmaya başlayın.

- Deep Web'de bu konuları araştırmaya başlayın, ne kadar belge varsa kaydedin.

- Videolar ve fotoğraflar çok daha önemli, unutmayın.
- NASA'nın üst düzeyindeki kişilerle ilgili belgeler vs. de iş yapıyor az da olsa.

4) Satışa başlamak.

- Listesini yaptığınız forumların aktif olanlarına üye olun.

- Bu forumlarda SPAM'a girmeden konulara yazılar yazın bir süre, 50-70 postunuz olsun.
- Ardından imzanıza "Elimde çok değerli belgeler var, hiçbir yerde bulamazsınız almak istiyorsanız PM atın" gibi bir yazı ekleyin.
- Daha çok post yaptıkça daha çok reklamınız olmuş olacaktır.
- ASLA SPAM YAPMAYIN, güvenilirliğinizi düşürmeyin.
- Konu da açabilirsiniz, ama ban yememeye dikkat edin.
- İnsanlar size ulaşacaktır zaten, fiyatı abartmayın.
- Belgeleri nasıl bulduğunuzu sorarlarsa Deep Web demeyin sakın :) akın ederler falan gerek yok. Bir hikâye uydurun, gerçekçi olsun.

5) Satmak.

- Belgelerin bir listesini hazırlayın insanlara sunmak kolay olsun.

- Belge başına $5-10'dan fazla istemeyin bence, ama başta bazen $30 deyip de sınadığım insanlardan gördüğüm kadarıyla bazıları çok para da verebiliyor.
- Fiyatı önce yüksek söyleyip sonra indirim yapabilirsiniz.
- Parayı PayPal ile almanızı öneririm, zaten başka yollar da pek mümkün görünmüyor.
- Sattıktan sonra da sattıklarınızın nicklerini ve hangi forumda olduklarını not alın, bazen mesaj gönderip elimde yeni belgeler var falan diyebilirsiniz alabiliyorlar.

Evet arkadaşlar bu kadar, yalnız dikkat etmeniz gereken iki şey var;

1- Anonymous takılın, ne olur ne olmaz yine de her yerde kullandığınız nicki e-maili falan kullanmayın.
2- Sadece bir konuya odaklanın, öbür türlü fazla belge indirip herkese satmaya çalışmak olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.