Deep web seviye atlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Spatzy

Üye
27 Tem 2013
67
0
merhab arkadaşlar

tor browseri indirdim girdim.nasıl seviye atlıyacam?4. seviyeye girmek için ne yapmalıyım ? netten baktım pek bişey yok maalesef

HappyHacker

Katılımcı Üye
13 Kas 2011
285
0
Konya
Seviye kavramının oyunlardaki level kavramıyla uzaktan yakından alakası yok. Seviyeler bizim siteleri kategorilere, ulaşım teknolojilerine ve şifreleme yöntemlerine göre ayırdığımız sanal bir sınıflandırma. Eski yazılarımıda (2010) işin içine katarsak Türkçe yazılardaki mantıklı seviye sınıflandırmasını ilk yapan kişilerdenim ve kendime ait erişim türü-şifreleme teknikleri üzerine bir seviye kuramım var. (Kopyala-Yapıştırcılar kendilerine ait olduğunu iddia ediyorlar, o değilde ingilizceye çevirip tescilletmeye çalışan çıktı bir tane.) Yabancı kaynakları incelerseniz benim yaptığım seviye sınıflandırması ile farklılıklar olduğunu göreceksiniz. 4. seviyeye yada daha farklı seviyelere ulaşmak için sadece kullandığınız teknolojinin o seviyenin şartını sağlaması gerekiyor. Seviyeler ilerledikçe url şifreleme teknikleri karmaşıklaşmaya başlıyor. Eğer yeterli şartları sağlıyorsanız kendinizi birden 4. seviyedeki bir sitede bulabilirsiniz.

ALINTIDIR

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
kardeşim burda seviye bilgilere göre ve sende 4. seviyeden başlıyosun sanırım daha ilerisine gitmen için bayağı bir bilgin olması gerekiyor çünkü ileride devlet sırları falan var diye biliyorum.

28 Ocak 2016
52
0
bursa
deep web e girdiğime girmediğime pişman oldum islamiyet hakkın Peygamber Efendimiz hakkında o kadar pis resimler sözler var ki hepsininde Allah belasını versin linkler elimde bakmak isteyen olursa vereyim

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
.onion uzantı 4. Seviyedir. Senin girdiğini seviye. Tor browser ile girilir.
.clos uzantı 5. Seviyedir. Chaosvpn+tor ile girebilirsin. Bu seviye yazılımla gidebileceğin son seviyedir. 6. Seviyeye girmen için özel router alman gerek. 7. Seviyeye girmen için kuantum bilgisayar lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.