Deep Web Seviyeleri (Ayrıntılı Anlatım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bossclown

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
471
0
Bursa
Tor browser var .onion lu uzantılara erişebiliyorum fakat lwl atladığında açılan siteler için hala erişim yok diyor nasıl lwl çıkabiliim

CahilReis

Yeni üye
21 Şub 2016
3
0
eline sağlık çok yararlı ve açıklayıcı oldu benim için;
ve bir şey sormak istiyorum müsadenizle :D bu aralar deep webe çok giriyorum araştırma için deneyler projeler belgeler için felan adult şeylerle işim olmaz ama burda haclanma riskine karşı sanal pc oluştursam ve orda pek bilgim yok ama pardus mesela pek tercih edilmiyo heralde öyle bi işletim sistemi kursam ve deep webe ordan girsem haclenme tehlikesi azalırmı veya nasıl olur yardımcı olursanız

SyberAsker

Yeni üye
6 Mar 2016
36
0
Benim sorularım var.Deep wep evet bulundu ama o deep wep sitelerini kim kurdu eger bu teknolojiyle imkansızsa nasıl kuruldu.Girmek bi sucmu?

rexhalil

Yeni üye
26 Ara 2015
1
0
merhaba birşey sormak istiyorum şimdi deep web i kendiliğindenmi oluşuyo yani keşfedildiyse yada biri kurdu ve ismini bilmiyormuyuz ??
cevaplarsan sevinirim

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Bu konuları tekrar tekrar açmaktan bıkmadınız mı? ben 2012 den beri sessiz bir Tht üyesiyim her zaman girdigimde burada sürekli deepweb paylaşımı görüyorum ya link yada seviye hakkında bana artık bilgiden çok bayat ekmeği tekrar yedirmek gibi geliyor bildigimiz şeyleri ama görmezden geliyorum saygısızlık yaptıysam kusura bakma fakat gerçekten çok sıkıyor beni bunu söylemek istedim fakat deepweb hakkında bilgisi az olanlar için iyi bir bilği teşekkürler

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
merhaba birşey sormak istiyorum şimdi deep web i kendiliğindenmi oluşuyo yani keşfedildiyse yada biri kurdu ve ismini bilmiyormuyuz ??
cevaplarsan sevinirim

Deep web, keşfedilmedi, bulunmadı. İnternetle beraber gelişiyor. İnternetin illegal kısmı diyebiliriz. Onion ağını diyorsan onun olayı ayrı tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.