Deep Webe Mobil Girme

29 Eki 2013
181
0
NEREYEEE
Selamun Aleyküm konumuzda deep webe mobil olarak gezinmeyi göreceğiz bunun için bize gerekli olan apk dosyasını yüklememiz lazım google play linki atacağım indirin onu ve açın vpn gibidir ama tor browserin resmi uygulamasıdır arkadaşlar
vpnyi acın ve tarayıcınızı seçip rahatça gezinebilirsiniz
peki bütün deep web içeriğini görebilirmiyiz diye soracak olursanıız bende herşeyi denemedim ama torda girdiğimiz onion sitelerine rahatça girebilirsiniz şimdiye kadar raslamadım konu o yüzden açıldı
ve konu sabite alınmalıdır

Bu Kadardı Kardeşlerim Umarım Gayet Açık anlattım herhalde o yüzden az ve öz olmasına dikkat ettim
link = https://play.google.com/store/apps/details?id=org.torproject.android&hl=tr

//EMEĞE SAYGI

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
sağolasın hocam :) da yine de pc den girmek daha güvenilir dw'ye android bu virüs çok rahat bulaşır hele ki dw de düşünemiyorum bile :D

Azdroid

Katılımcı Üye
28 Ocak 2015
336
1
Baku
Aslinda Androidde Bilgisayardan Daha Güvenli Yani Windowsdan Benim Fikrimce Cünkke Android Linux Tabanli Sistem

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.