DeepWeb #2

atam34

Üye
14 Eki 2015
94
0
Atlantis
Merhaba;
Benim birçok sorum var. Win7 x64 bit kullanıyorum. Resmi siteden indirdiğim TOR çalışmıyor , bağlanıyor da kalıyor. Daha bir kez açabilmiş değilim.

ikinci olarak Sanal bilgisayar üzerinden Panelli bir Linux VPS üzerinden Tails Kullanarak.

Ayrıca MAC adresimi ve 802.11 wlan kartının "nickname"'ni değiştirmek istiyorum.Bunda Sorun yok.
Ama aynı anda da bağlandığım VPS sunucusunun MAC adresi ve 802.11 Wlan kartının "nickname" 'ni değiştirebilir miyim?

Ayrıca Bağlantımı extradan kriptolamaya gerek var mı?

Bu şartlar altında DeepWeb 'e bağlanmam mümkün mü?

Saygılarımla.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.