DEğişik bir mavi ekran :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
Slm arkadaşlar bunca senedir pc kullanıcısıymhertürlü hata ve mavi ekranı gördüm yaşadım ama böylesini ilkez görüyorum ve yaklaşık 5 dk önce verdi reset attıktan sonra şuan ram kullanımı 100mb daha az ama CPU kafayı yedi sağtıklayıp yenile yapsam bile %80 aşıo ve msn gibi aır programları açınca YANIT VERMİYOR deyip biraz bekletior
BUNU YAŞAYAN VARMI *?*
FOTOSU ::..::
fotoraf0003.jpg
fotoraf0003.jpg
http://img514.imageshack.us/img514/6972/fotoraf0003.jpg
fotoraf0003.jpg

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
çalıştıra msconfig yazıp başlangıç seekmesınde gereksız programları kapatın
sonra linkteki programı kullanın
ardından xp cdnizi takıp çalıştıra sfc /scannow yazın sistemi bi onarın

https://tik.lat/hSJd5

saol ama şuan gereksiz yok saten ben onu ayarlamıştım sadece ekran kartı yazılımı anti virüs programı gibi şeyler açılıyor başlangıçta systemi de dün onardım herhangi bir hata vermemişti :S

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
çalıştığını bildiğin bi tarihe sistem geri yükleme yapabilirsin yada yeni donanım eklediysen bilgisayara onun driverini internetten en son sürümünü indirip kurmayı deneyebilrsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.