Değişik bir THT Çalışması

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
Biraz Uğrastım Diyelım arka ton larını tutturma arka plan yapma fılan ama ben beyendim sizlerin yorumlarınıda bekliyorum teşekkürler .

4524.jpg

Son düzenleme:

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
grafiti bir çalışma oldugundan dolayı o fontu kullandım yinede degiştirip deniyecem teşekkürler.

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
grafiti tarzı olduğu için yorum yapamıyıcağım ama biraz sade olmuş gözü yoruyor resim daha çok gözümüzü yormayacak resimler yapmalısın :) yinede güzel :D

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
deviljin00 yorumun için teşekkürler ancak orda gözü yoracak bir renk yok ve sade bir tasarım böyle olmaz sana örnekle açıklayım ;
2300.jpg

böyle olur bu benim kişisel fikrim bu resimde ise gözü yoracak parlak renkler yok bilmiyorum bazı çalışmalarım varkıı renkli bazıları var sade ve renksiz burda 2 3 tane renk tonu var .

Yorumun için teşekkürler sadece acıklamak için yazdım .

Z£Uک

Uzman üye
12 Kas 2010
1,074
0
İstanbul
bu gerçek anlamda harika... Göz yoruyo derken karamsarlık anlamındaydı yanlış anlama lütfen bu arada resimlerinin altına imzanı yada ismini yaz alıntı yapmasınlar :D

EnzMrc

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
598
0
Adana
ilk resmini cok begendim..
ama TurkHakcTeam yazısını biraz daha on plana alabilirdin..
Biraz arkaplanda kalmıs ve tam okunmuyor..
ikinci resmin tam milliyetci bir hava var gayet ilgi cekiyor.. cok hoş..
ne diyelim teşekkürü hakettin ;)

Kok0

Katılımcı Üye
20 Ocak 2010
534
0
32
ANKARA
teşekkür arkadaşlar yeni çalışmalarımı sizlere sunuyorum ve beyenince mutlu oluyorum :) THT en iyi olanı yapmaya çalışıyorum saolun .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.