devlet sitesi sql acık

furkan169

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
724
3
belirsiz
işlerinden dolayı değilde siteye havijle giremediğinden bize vermiş olmayasın =D

birincisi kardeşim benim bu güne kadar giremedigim site yoktur ikincisi öle bile olsa bu senin haddin degil bu forumdaki bir çok insanda emegim var herkez nasıl defacler yaptıgımı iyi bilir özellikle modlar boş boş post kasacagına bişiler ogren

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
işlerinden dolayı değilde siteye havijle giremediğinden bize vermiş olmayasın =D
kardeşim farkındaysan açıklı sayfaya girip sonuna ' işareti koyduğunda sana verdiği hatada şu yazıyor.
check the manual that corresponds to your MariaDB server version
buradan anlayacağın gibi(sanmıyorum ama) site MariaDB kullanıyor.Bilgi vereyim MariaDB'de tıpkı Oracle,Mysql,SQLite gibi bir veritabanı.Şimdi eğer farklı bir veritabanı kullanıyorsa sqlmap'da --dbms="veritabanı türü" şeklinde gireriz.MariaDB olduğunu bildiğimize göre sqlmapta --dbms="MariaDB" yazmamız gerekir.Fakat sen bunu yazdığında sana şöyle bir hata dönderir
O7PBG0.png

[19:31:13] [CRITICAL] you provided an unsupported back-end database management system. Supported DBMSes are as follows: Firebird, HSQLDB, IBM DB2, Microsoft Access, Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle, PostgreSQL, SAP MaxDB, SQLite, Sybase. If you do not know the back-end DBMS, do not provide it and sqlmap will fingerprint it for you.
Bunun anlamı sqlmap MariaDB desteklemiyor.Sqlmapın desteklediği veritabanı yönetim sistemleri :Firebird, HSQLDB, IBM DB2, Microsoft Access, Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle, PostgreSQL, SAP MaxDB, SQLite, Sybase.
yani bunu yazmamın sebebi şu sen nerden biliyorsunda bu adamın bunları yapmadığını ya da havij kullandığını da böyle rahatça konuşabiliyorsun.Madem okadar iyi biliyorsun hacklede görelim hünerini.Yok ben böle atıp tutmayı severim diyorsan ozaman bir şey diyemem.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.