Devre

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Muhtemel son çalışmam. Sınavdan dolayı bir daha yapacağımı sanmıyorum(Aklıma orjinal bir fikir gelmediği sürece.) Sormadan söyleyim tamamen bana ait.

s6jh6.jpg

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Sizi anlamak mümkün değil yönetimide aynı üyleride aynı hiç bir farkı yok. Ya bi çalışmaya yorum gelmesi için yada geçtim yorumu bakılması için illede popüler bir üyeninmi açması lazım. Umarım seneye geldiğimde daha mantıklı düşünen insanlar bulurum.

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Ellerine sağlık, yetenek var güzel yapıyorsun. Çalışmanı yeni gördüm benim gibi bir çok arkadaş vardır. Bütün çalışmalara yetişip yorumlamaya çalışıyoruz. Bizim de özel hayatlarımız oluyor tahmin edebileceğin gibi. Biz yarı burda yarı özel hayatlarımızda yaşıyoruz. Burdaki tek görevimiz de yorum yapmak değil elbet. Elimizden geldiğince her çalışmaya yorum yapmaya çalışıyoruz zaten. Bazı zamanlar bizim çalışmalarımıza da 1-2 yorum geliyor bu gayet doğal oluyor. Bazense 3 sayfa dolsu yorum geliyor. Tamamen forumdaki üye yoğunluğuyla alakalı. Grafikle ilgilenen sayılı kişi var ve onlarda ellerinden geldiğince yorum yapıyor(üyelerden) Yönetimden beklenen yorumlar grafikerlerden olarak düşünülürse bizlerde elimizden geldiğnce yorum yapmaya çalışıyoruz. Ama unutmayın bizimde tek işimiz yorum yapmak değil. Ama bir grafiker olarak yorum gelmenin önemini gayet iyi anlayabiliyorum

hackersuccesfull

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
654
0
Graphic.exe
Ellerine sağlık, yetenek var güzel yapıyorsun. Çalışmanı yeni gördüm benim gibi bir çok arkadaş vardır. Bütün çalışmalara yetişip yorumlamaya çalışıyoruz. Bizim de özel hayatlarımız oluyor tahmin edebileceğin gibi. Biz yarı burda yarı özel hayatlarımızda yaşıyoruz. Burdaki tek görevimiz de yorum yapmak değil elbet. Elimizden geldiğince her çalışmaya yorum yapmaya çalışıyoruz zaten. Bazı zamanlar bizim çalışmalarımıza da 1-2 yorum geliyor bu gayet doğal oluyor. Bazense 3 sayfa dolsu yorum geliyor. Tamamen forumdaki üye yoğunluğuyla alakalı. Grafikle ilgilenen sayılı kişi var ve onlarda ellerinden geldiğince yorum yapıyor(üyelerden) Yönetimden beklenen yorumlar grafikerlerden olarak düşünülürse bizlerde elimizden geldiğnce yorum yapmaya çalışıyoruz. Ama unutmayın bizimde tek işimiz yorum yapmak değil. Ama bir grafiker olarak yorum gelmenin önemini gayet iyi anlayabiliyorum

İnsan ; bakalım ne yazacaklar , beğenecekler mi ? Hatalarım var mı ? İnsanları mutlu edicek miyim diye maraklanıyor . Bu yüzden yorum almak hoşumuza gidiyor :)

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
İnsan ; bakalım ne yazacaklar , beğenecekler mi ? Hatalarım var mı ? İnsanları mutlu edicek miyim diye maraklanıyor . Bu yüzden yorum almak hoşumuza gidiyor :)

Bunu inan bende sizler gibi biliyorum. Bende yorum bekliyorum doğal olarak. Beğenilip beğenilmeyeceğini bende merakla bekliyorum. Ama bana yorum gelmediği zmanlar isyana başvurmuyorum. Önemli olan bu. SABIR. se-zer liderimizin önemli bir testi vardır. O da sabır testidir. İlk başta onu geçmelisiniz ki grafiker olma yolunda iyi adımlar atmaya başlayabilesiniz.

hackersuccesfull

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
654
0
Graphic.exe
Bunu inan bende sizler gibi biliyorum. Bende yorum bekliyorum doğal olarak. Beğenilip beğenilmeyeceğini bende merakla bekliyorum. Ama bana yorum gelmediği zmanlar isyana başvurmuyorum. Önemli olan bu. SABIR. se-zer liderimizin önemli bir testi vardır. O da sabır testidir. İlk başta onu geçmelisiniz ki grafiker olma yolunda iyi adımlar atmaya başlayabilesiniz.

Bende sabredip bekliyorum ama arkadaş sabredememiş :)

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Benim zoruma giden nokta bu özel hayatlar ve işlerin hep ben bir şey yaptığnıda ortaya çıkması tamam pek bir şey yapmadım ama yaptılarımdanda 1 -2 tanesinin ilgi görmesi zoruma gidiyo. Eğer dediğim popüler üyerin bir şeyler yaptığında grafikerlerden değil diğr modlarda ilgi görmesi hoş bir durum değill neden değil ya bu arkadaşlar gidiyo yorum istiyo yada herkes aynı ölüçüde umursanmıyo. Neyse artık umursanmaya ihtiyacımda olmayacak.

-KaraLeke-

Uzman üye
24 Haz 2012
1,200
0
I Don't Know
Daha fazla uzatmak istemiyorum kurallar gereği ama küçük bir açıklamada daha bulunmak zorunda hissettim kendimi. İnan çalışmalara girerken bunu kim yapmış diye bakmıyoruz bile. Girip bakıp yorum yapıyoruz. Ben senin çalışmanı 6 saat sonra gördüm. Bu seni umursamadığım anlamına mı geliyor. Elbette hayır. Bu diğer arkadaşlar içinde geçerli. Ben yorum istemenize haksızsınız demiyorum. Hatta bende istedim diyorum ve hala isterim. çünkü bir grafikerin gurur kaynağıdır yorumlar ya da yol gösterici bir mesaj. Herkes elinden geldiğince yorum yapmaya ilgilenmeye çalışıyor. Herkese aynı muamele görülüyor. Bir ayrım yapmıyoruz yapılmıyor. Teşekkür ederim. İyi Forumlar Dilerim.

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
Kesinlikle çok güzel bir çalışma.
Tebrik ederim ellerine sağlık ama yorum gelmesi için biraz beklemeniz lazım.
Üyelerin dikkatini çekmek için biraz zaman lazım.
Sadece Sabır.. :)
Çalışma gerçekten süper olmuş :)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Ben de yeni gördüm.Grafiklerin beğeni görmesi çok seviliyor.İnsanı teşvik ediyor.Ben de açıkçası bu yüzden çok grafik yapmıyorum :/

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
burdaki yorumların sizin icin değerli olabilmesi icin iki neden var birincisi yapılan çalışmlarınıza olan hassasiyetiniz 2 yorumları cok iyi şekilde sentezleyecek bakış acısı öyleki sadece süper olmus harika olmus beyendim ve bunun gibi cümleler kurmak bulundugunuz konum itibari ile hicbir anlam teşkil etmez keza kişiler ben dahil grafik konusudn a özgür olarak tasarımlar bicimlendirmektedir bunu lütfen kavrayın diğer bir husus yapılan çalışma illaki birileri tarafından aktif oalrak benimsenecek ise özel olarak tasımlarınızı farklı platformlarda daha mantıklı çalışmlar haline getirmelisiniz belirli kriterlerin dışında grafikerlerik gözüyle bakıldıgında yapılan çalışmanın nitellikleri nerde ne amacla kulnılacak oldugunu düsündürmeli ve sonraki asamada sizin degerlendirmenizile şekillenir kaldiki tht platformudna yapılan çalışmlar sekillenip sunuldukdan sonra bunu en iyi şekilde gözlemeleyenlere sormak istiyorum yapılan bir cizim bir manipie çalışması veya benzer tasarımalr tasrım demek bile hoş degil 010101 arakdaşımızın yapğtıgı gibi 3d konusunda kendini geliştirmekde odlugu görülmektedir lakin unutmayınızki bir tasarımın ileri düzeyde degerlendirilmesini istiyor iseniz kişisel olarak bunu internettde paylaşmalısınız sonrasıdna ortaya cıkan benim çalışmama kims eyorum yapmıyor neden benim çalışman begenilmiyor gibi sıkıntılara girmezsiniz özetle burası amacı geregince bir hack platfromudur ögrenmek bilgilenmek tabiki bir nebze amactır ama sizlerde bunu unutmayınki kendinizi en iyi sekilde icaredebilen bri grafiker bu sekilde brigözlemle ilerleyemez burdan anlasılması gereken sudur siz tasarımı sartlı yapmıyorsuuz özgür iradenizle ilerliyorsunuz tıpkı benim 7 senesinden bugune hala briseyler cizmekle bütünlestirin diyorum peki ben ne kazandım derseniz kendimi gelistirmem icin belirli hedeflerim oldu elbetteki yapılan calsımanın tht icin önemi vardır ama yorum yapılmıyordiyede sitemkar olmayınız
Saygılarımla
BY/SUSKUN

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.