Digitürk Play ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rwan101

Katılımcı Üye
21 Nis 2011
402
0
Sicilya
Arkdaşlar digitürk play e üye olucam tc no ve bilgileri yazıp tamam diyorum tc ile girilen bilgiler eşleşmedi diyor bu adamlar beni benden daya iyimi biliyor kendimden şüphe etmeye başladım yardım edermisiniz ?

Rwan101

Katılımcı Üye
21 Nis 2011
402
0
Sicilya
Tam tamina yazman lazim mesela benim ismim Talha Çağrı Ya Talha Cagri veya sadece Talha veya sadece Çağrı kabul etmezler tane eksik olmucak kimligini al eline ole yaz buyuk harfsiz bile kabul etmiyorlar

Birader isim soyisim ve doğum tarihi soruyor ilk hepsini büyük yaptım olmadı hepsini küçük yaptım olmadı sadece barş harflarini büyük yaptım oda olmadı sen nasıl yaptın ?

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
YApdığını söylemedin nerden bile bilirim kimlikdeki gibi yapdım olmadı yazarsın
bir diğer konuda mesaj kasma derdim yok bundan sonra rütbe atlanmıyor saten Tuğgeneral olmuşun bir mesaj fazla bir mesaj eksik birşey ifade etmiyor saygını takın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.