dikkat prorat 1.9

amedli_33

Üye
17 Ocak 2009
173
0
topraktan
arkadaslar bu gun merak edıp ben de bı prorat yuklıyım dedım nasıl bıse dıye ındırdım rar lı dosya yı açtım şifre engelı şifresi ''pro''ydu onuda gırdık zaten wınrardakı prorat.exe açılmıyoo onu masaüstüne sürüklıyerek yaptım ole acıldı arkadasın ıp den denıyım dedım gereklı ayarıda yaptım welhasıl çalısmıyo bı bokada yaramıyoo bılgısayarı kasıyoo bılgısayarı açtım kapadım masaüstü simsiyah hiç bi simgee yok guvenlı moddan açım sıstemı gerı yuklıyım dedım guvenlı modda sımsıyah ben de tutup gorev yonetıcısı baslatıp oradakı yenı goreve ''''msconfig'''' CALISTIRDIM araclar sekmesınden sıstemı gerı yukledım yanı anlayacagınız arkadaslar bu programı yuklemeyın bu proramlar la ılgılı bu sıtede olumsu z elestırılerı okuyunca ınanmamıs tım ama sımdı ınanıyom aklınız da bulunsun

amedli_33

Üye
17 Ocak 2009
173
0
topraktan
ınanmasan ınanma kardesım nıye mılletı kışkırtıyon kı basıma gelmeseydı nu ugrasaktım bunu yazmak için ben de kastı calısmadı da sonuctaa ben bılgı paylastımm forumun amaçlarından bırıde buysa ben de bunu nyaptım

rapkes

Yeni üye
25 Ocak 2009
5
0
arkadaşlar bende kullanıorum ve süper çalışıoo ah bide virüs programı yakalamasa netse .bat dosyalarıyla virüs programları iptal edildiini öğrendimm araştırıorum inş. bulurum neyse isteyen PM atsın yada msn eqlesinn full sürümünü atıyımm lütfen kışkırtıcı mesajjlar yazmayın...

mikrop_2

Yeni üye
14 Nis 2007
13
0
proratla zamanında bende cok yaptım demo surumuyle internet cafelerde rahatlıkla yapabilirsin.. even başka pc ye bağlanman için full sürümünün olamsı gerekiyor..

mertsutugy

Yeni üye
23 Ocak 2008
19
0
beyler ben dün indirdim prorat'ı gayet güzel calısıyor dil ve yardım bölümleriyle heme çözülebilecek bir program test maili de gönderdım oluyor bence sen netten server exe yedın ama bu prorat icon luydu bi kere actın hata mesajı verdi prorat ta bir özellikte var server ı bi kere actın mı kendını hemen sılıyor ve sadece prorat.exe dosyası kalıyor kişi de durumdan tereddüt etmiyoR

27 Ocak 2009
31
0
Kar$ıyaka
pRoRat 2 tüRLüde i$e yaRıyoR. Deneme suRumunDeyken ßen kaC tane pC HackLedm HatıRLamıyoRm. Simdi Tam suRume qeCtim Msndeqi hemen hemen heRqe$in pC si eLimde :) Ve RapkeS e katıLıyoRum. Milleti KışkıRtmayın pRoRat a kaR$ı.

dersu1

Üye
6 Kas 2008
54
0
ewt prorat bndede var serveri kendimde actım bağlandı ama arkadaşıma attım bağlanmadı yani kendi pc sini kontrol etmek isteyenler kullansın derim...

Bapha

Yeni üye
3 Eyl 2008
2
0
Arkadaşlar bende mail bildirimini test ederken kitleniyor,hiçbir tepki vermiyor.Yardım eder misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.