Discord Sunucusu Ele Geçirme

Ananyan

Yeni üye
27 Ara 2022
17
7
Bi discord sunucusunu hacklemek istiyorum kürdistanı (olmayan toprak parçasını) savunuyorlar. bunların sunucularını nasıl ele geçiribilirim

Exhadum

Yeni üye
12 Mar 2023
21
4
Bi discord sunucusunu hacklemek istiyorum kürdistanı (olmayan toprak parçasını) savunuyorlar. bunların sunucularını nasıl ele geçiribilirim
Bildiğim kadarıyla ya kurucunun hesabı çalarsın phishing ile yada bi yetkiliyi falan kandırıp bi şekilde sunucu patlatma botu çekersin sunucuya sunucudaki herkesi banlar kanalları siler falan bişeyler yapar bottan bota değişiyor o botlarıda githubda bulabilirsin.İki yöntemde iş görür

AimPluqqed

Üye
25 May 2020
157
50
T.C.
Bildiğim bir kaç yöntem var dostum şöyle söyleyebilirim ki ;

1- Yöntem olarak Phishing yöntemi
- Yöntemde bir discord sunucusundaki admin veyahutta sunucu sahibinin hesabına phishing yaparak patlatabilir veyahutta ele geçirebilirsin.

2- Yöntem ise patlatma veyahutta ele geçirme botları;
- Bu botlar sunucuya admin veyahutta sunucuya bot ekleme yetkisi olan bir kişinin eklemesiyle birlikte sunucu patlatır veyahutta ele geçirme işlemini yapar

Bu konularla ilgili sadece 1. yöntem yani Phishing yönetemi formlar'da var bulup deneme yanılma yapabilirsiniz :)

Her Türk Asker Doğar !

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
466
1
176
Token grabber ile yan hesapdan yaz mesela neyden hoslanıyorsa kupon felan de sonra token i al forumda token login programı paylaşılmıştı sonra bot ekle ve sunucu gitti

Ananyan

Yeni üye
27 Ara 2022
17
7
Bildiğim kadarıyla ya kurucunun hesabı çalarsın phishing ile yada bi yetkiliyi falan kandırıp bi şekilde sunucu patlatma botu çekersin sunucuya sunucudaki herkesi banlar kanalları siler falan bişeyler yapar bottan bota değişiyor o botlarıda githubda bulabilirsin.İki yöntemde işho
20 30 kişi toplanıp mesaj spam yaparsak işe yararmı biraz

Exhadum

Yeni üye
12 Mar 2023
21
4
20 30 kişi toplanıp mesaj spam yaparsak işe yararmı biraz
Hiçbir işe yaramaz banlar adam sizi biter yada spam yaptığınız kanalı kapatır 1 saniyelik iş biraz daha kesin şeyler deneyin iyice belini kırcak bişeyler yapmanız gerek onun içinde yetkililerin yetkisine bi şekilde erişmeniz gerek onun haricinde discordda pek bişey yapılmaz

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
12
1,460
Birkac Yetki Verirlerse bi tane bot yaparak ama bota yonetici yetkisi vericeksin sonra botun ayarlarindan mesajlari sil,ses odalarini sil gibi seyler olucak onlarin tik lerinide acmayi unutma botu sunucuya cekiceksin bu kadar

L3N1X

Üye
6 May 2023
201
3
89
Sanal Dünya
Sunucularını Üstüne Devredebilmen İçin Kurucunun Hesabını Phishing İle Ele Geçirebilirsin

Sunucularını Patlatmak İstersen BAzı Belirli Patlatma Botları Var O Botu Sunucularına Ekletmeyi Başarabilirsen (Yönetici İzinli Eklemesi Gerek) Komutları Kullanarak Patlatabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.