Disiplin ?

Disiplin?

• Çok sıkı..

Oy: 5 26.3%
  • Sıkı...

Oy: 3 15.8%
  • Yeterince..

Oy: 6 31.6%
  • Hiç..

Oy: 5 26.3%

• Kullanılan toplam oy
    19

Landtrouble27

Katılımcı Üye
27 Tem 2010
645
0
Nereye...
Okullarınızda kılık kıyafet ,saç kesimi gibi konularda ne kadar sıkı denetim yapılıyor ?

Çok sıkı ...

Sıkı...

Yeterince...

Hiç..

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
İnsanlar kendi kendini idare edemeyeceği için kurallar konur. Eğitimin konusu olan insan gelişmeye ve tamamlanmaya muhtaç, yetenekli bir varlıktır. Öğrenciler de yetişkin bir insan olarak yaşamda davranışlarına ve ilişkilerine yön verebilecek yüksek değerlere göre anlamlı bir dünya görüşüne varmanın sorumluluğu içerisindedirler. O nedenle kendini bilen kendine ne lâzım gelir, bilir. Zorla ya da baskı ile değil sevgi ile öğretilebilir.

Teşekkürler Landtrouble27

zeroman

Katılımcı Üye
6 Tem 2009
813
0
TÜRKİYE
sokullu lisesindeyim sanki tbmm sine giriyomuş gibi hocalar bakabaka geçiriyo ama ben akıllıyım öyle dayı olm. için hiç çekilmedim aslında ii yapıyolar bi ana dol. lisesine gitsem bunu yapmazlardı...

oguzhan65

Uzman üye
27 Ocak 2010
1,202
0
tukhackteam
ya müdür yardımcılarının kafası kel diye bizim saçları kıskanıyorlar biraz anlayış gösterelim onlarada:D valla bizim okulda çok sıkı okulamı gidiyoz hapishaneyemi :D

EnzMrc

Katılımcı Üye
17 Eki 2010
598
0
Adana
heer allhın gunu bakıyor ama bi kisiyi aldigini gormedim :D amaci goz korkutmak belli xd

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Öğrenciler önce dönüp aynaya bir baskınlar...
Gravatlar 2 karış aşağıda, kızların etekleri okula giderken farklı, gelirken farklı boyda...

Saygı göstermeyen saygı göremez...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.