Dizüstümün ekran kartını ve ya işlemcisini değiştirebilir miyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Trick59

Üye
29 Ocak 2011
191
0
Dünya
Dizüstü bilgisayar kullanıyorum ve ekran kartı ile işlemcimin bana düşük geldiğini düşünüyorum. Bunları değiştirme imkânım var mı? Varsa eğer tavsiye ediceğiniz ürünler var mı?

PC Markası : Samsung
Model : 300E4A/300E5A/300E7A

Sistem Bilgisi :

Microsoft Corporation

x64-based PC
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5-2430M CPU @2.40GHz,2401Mhz, 2 Çekirdek, 4 mantıks...
BIOS Sürümü/Tarihi : Phoenix Technologies Ltd.01QA 05.09.2011
SMBIOS Sürümü : 2.6
Yüklü Fiziksel bellek (RAM) : 6.00 GB
Toplam Fiziksel Bellek : 5,92 GB
Kullanılabilir Fiziksel Bellek : 4,65 GB
Toplam Sanal Bellek : 11,8 GB
Kullanılabilir Sanal Bellek : 10,1 GB
Disk Belleği Dosyası Alanı : 5,92 GB

Her şeyini yazdım pc'nin yardımcı olun lütfen.. [teşekkür+]

fable170

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
593
0
işlemciyi değil ama ekran kartını değiştirebilirsin bunun için notebook 'un mxm slotlu olması gerekir yani tümleşik ekran kartı varsa değişmez mxm slotlu değişse bile biraz tuzlu olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.