dosya hiçbi şekilde silinmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
Arkadaşlar oncelikle baktıgınız için teşekkürler..
Ben internet cafedeyim keyloggeri attım..
ama DEEPFREEZE 2000xp ne masa ustunun sag alt koşesinde nede program ekle kaldırda yok!! şift alt ctrl F6 yapıyorum çıkıyor ama malum dosya hiçbi şekilde silinmiyor deep un freezer 1.6 da ekti etmiyor.. lütfen birisi şunu kıracak bi yol gostersin :( şimdiden teşekkürler...

Yardım merkezi kurallarını okuyun.yanlış başlık değiştirilmiştir.

AgitCan

KoLaMaP

Yeni üye
7 Eyl 2009
28
0
unlockerle dene bıde gorev yonetıcısınden kapalı olduguna baq olmadı sıl sılınmesse reset cek yenden dene bazen ıse yarar

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
valla biziim bi programcı arkadaş program yazıyordu.çift tıkla deepfrezee yi yok eden program satıyordu.almak istersen benimle irtibata geç yönlendiriyim seni ona ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.