Dosya Silinmiyor Erişim Engellendi Diyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hacker By Furkan

Katılımcı Üye
9 Eyl 2012
502
0
Batman
Arkadaslar İp imzalayıcı Programını PC ye Yukledım Kaldırmak İstiyorum Program EKle Ve Kaldırdan Kaldırdım Ama Program Files Te ki Dosyaları SIlemıyorum Yardım Edın..

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
unlocker programını indir en basitinde programı klasörünü silmeye kalk mutlaka reddetcektir işte o anda unlocker devreye girer önüne gelen ekranda üst tarafta silmek istediğin dosyaları eğer hepsini silceksen elleme :) alt sol taraftan sili seç eğer öyleyse karışma sağ taraftan tamama tıkla o siler her dosyayada yapabilirsin en sevdiğim programlardan biridir :) onun dışında program gibi kurulduysa binbir çeşit uninstaller programı var :) ama bu unlockerı daha çok seviyorum dediğim gibi klasörünü sil cden sonra program ekle kaldırdan programı kaldır sorun vermez o zaman

Son düzenleme:

HAKOPS

Kıdemli Üye
11 Tem 2011
4,199
6
Izmir
Silinmemesini Sebebi Programın Arka Planda Çalışmasıdır.
Tryİcon Bölümde Simgesi Var İse Orada Kapatabilirsiniz Yok İse ;

Görev Yöneticisi > İşlemler Burada Programı Bulup İşlemi SOnlandır Diyerek Kapatabilirsiniz.
Ardından Programı Bir Sorun Çıkmadan Rahatca Silebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.