Dosyaları açmamı engelleyen virüs'ü nasıl temizlerim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
Merhaba Arkadaşlar

Bilgisayarıma bir virüs bulaştı.Virüsün yaptığı etki ise winrar,exe vb. dosyaları açmamı engelliyor.
Daha iyi anlamanız için altta resim var.

70wq9.jpg

Gördüğünüz gibi bu hata çıkıyor.Hiçbir dosyayı açamıyorum.Özellikle winrar ve exe dosyaları.

Güncel olan virüs programı ile tarattım.
Daha sonra ComboFix İle taratmayı denedin ama ComboFix'de bir exe dosyası olduğu için resimdeki hatanın aynısını verdi ve çalışmadı.

Yardımlarınızı bekliyorum.

NardanAdam

Katılımcı Üye
2 May 2012
420
0
Combofix ten ziyada claner kullanmayı deneyin .
Ama sorun eğer sadece bu .exe dosyası içinse programda sorun olabilir
windows sisteminiz desteklemiyor olabilir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.