dosyayı açamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZiqoR

Uzman üye
19 Haz 2010
1,171
0
Mersin
arkadaşlar şimdi ben gözattan bi müzik seçecektim yanlışlıkla müziklerimin içinde olduğu dosyayı yerel disk D deki 1db73bea483f1cea4af82d48afa8 dosyasının içine attım şimdi klasörü açtığımda D:\1db73bea483f1cea4af82d48afa8\Saqo_Kaf&Kef erişilemez
Erişim engellendi diyor
ve müzik klasörümün boyutu 0 bayt yazıyor
kurtarmanın yolu var mı ya içinde sagonun tüm şarkıları vardı hemde featlerle beraber 250 şarkıyı fln geçiodu :confused::(:inv

tehlike80

Kıdemli Üye
3 Tem 2009
2,387
1
hımm. işlemlerden butun herşeyi kapat. (wındowsun ızın verdiği) bi de oyle dene.. guvenlı modda dene eğer yıne olmazsa explorer dıye bır program var onu kullan.

MühüR

Kıdemli Üye
31 Ağu 2009
2,769
0
Geri Yükleme Kapalı Flan Değilse Sorun Çözülür ne zaman olduysa ondan önceki saate veya güne geri yükle sistemini arkadaşın dediği gibi

xXxRMxXx

Kıdemli Üye
27 May 2010
2,427
1
Cehennemin orta yerinden://
arkadaşlar şimdi ben gözattan bi müzik seçecektim yanlışlıkla müziklerimin içinde olduğu dosyayı yerel disk D deki 1db73bea483f1cea4af82d48afa8 dosyasının içine attım şimdi klasörü açtığımda D:\1db73bea483f1cea4af82d48afa8\Saqo_Kaf&Kef erişilemez
Erişim engellendi diyor
ve müzik klasörümün boyutu 0 bayt yazıyor
kurtarmanın yolu var mı ya içinde sagonun tüm şarkıları vardı hemde featlerle beraber 250 şarkıyı fln geçiodu :confused::(:inv

Kardeş belki inanmassın az once formattan gelidim:) ayni hataları bende aldım pc benim degıldı yalnız arkadaşındı istesende o dosyalar acılmaz cunku System32'den hasar gormus.. Gecmiş olsun

6ok4y

Uzman üye
27 Tem 2008
1,234
4
(.*?)
Dediğine Göre "D:\1db73bea483f1cea4af82d48afa8\Saqo_Kaf&Kef "

Bu Formattan Sonra Silinememiş Ve Hasarli OLarak Kalmiş. Problem Yapmaya Gerek Yok. Sadece Erişim OLmaz o Kadar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.