dowland sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
arkadaşlar daha önce dowland ettığım programı yanlışlıkla winap ıle bırlıkte açmıştım.sildım.aynı programı yıne aynı yerden dowland ettığımde yıne formatı winamp şeklınde çıkıyor.bu hatayı nasıl düzeltebılırım

tarıkbuğra

Uzman üye
19 Kas 2009
1,727
0
BİZE HERYER TRABZON
Kardes ındırdıgın dosyaya gel sag tus yap Birlikte ac de Sonra acılan yerden gozat'a tıkla ordan uygun programı sec ve ac.Sorunun Bu sanırım yanlıs anlamadıysam

ıyıde kardeşım hangı programı sececeğımı bılsem zaten yapacam.netden ne ındırıyorsam bakıyorum masaüzerınde winap şeklınde sımge gozukuyor.tıklıyorum dırek wınap açılıyor

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
sen proğram deyince ben uzantısını direkt çalıştıramıyorsun sandım oyüzden sanal sürücü dedim !!

winrar ile açmayı düşünemiycegini nerden bilebilirim ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.