download hızını sınırlama

WaGRaNTaLi

Üye
2 Şub 2012
68
0
bursa
airties air 5443 modem var. eniştemde note 2 var sürekli film indiriyor müzik indiriyor. internet ilk 3gün içinde kotayı aşıyor. internet acaip kasıyor. modem üzerinden telefonuna sınırlama getirebilirmiyiz ?

qos ayarı filan okudum ama onu yapamadım yardımlarınız bekliyorum.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
download hızını nasıl düşürebilirim

b_netlimiter-1311769014.jpg

Netlimiter dertlere deva bir program. İnternet trafiğiniz tamamen kontrolünüz altında: programların ne kadar download ve upload edebileceğini, scheduler özelliği ile programlayıp belirli saatlere özel limit koyma özelliğini, günlük-haftalık-aylık-yıllık bazda download/upload miktarlarınız, bilgisayarınızda çalışan uygulamaların hangilerinin veri gönderimi yaptığını görebilmeniz gibi eşsiz özellikleriyle her bilgisayarda olması gereken bir program. P2P programlarında upload miktarını kısma özelliğine sahip olduğu için P2P programlarının sonunu getirdiği de Netlimiter için söylenmektedir
NetLimiter 4.0.4.0 (32-bit) İnd

NetLimiter 4.0.4.0 (64-bit) İndir

WaGRaNTaLi

Üye
2 Şub 2012
68
0
bursa
b_netlimiter-1311769014.jpg

Netlimiter dertlere deva bir program. İnternet trafiğiniz tamamen kontrolünüz altında: programların ne kadar download ve upload edebileceğini, scheduler özelliği ile programlayıp belirli saatlere özel limit koyma özelliğini, günlük-haftalık-aylık-yıllık bazda download/upload miktarlarınız, bilgisayarınızda çalışan uygulamaların hangilerinin veri gönderimi yaptığını görebilmeniz gibi eşsiz özellikleriyle her bilgisayarda olması gereken bir program. P2P programlarında upload miktarını kısma özelliğine sahip olduğu için P2P programlarının sonunu getirdiği de Netlimiter için söylenmektedir
NetLimiter 4.0.4.0 (32-bit) İnd

NetLimiter 4.0.4.0 (64-bit) İndir

bu programla laptopumdan eniştemin telefonuna sınır getirebilecekmiyim ?

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Hocam bilgisayardan getirince zaten telefonada getirir diye biliyorum.

olayı anlamadın babacanım:) bu önerdigim program ağdaki pcleri görüyor ve kısıtlama yapa biliyorsun dowlond larında ama ağda telefonu görürmü bilemiyorum denemedim yani ama direk kendi pc sinde dowlond hızını düşürürse ağlardakide telefonda olsa düşecektir baabcanım:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.