Draytek App Enforcement

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Merhaba arkadaşlar. Aklıma gelmişken bir sorunumu paylaşmak istiyorum. Yurdun ağında torrent siteleri ve programları yasaklanmış. Site yasağını aşmak çocuk işi lakin uTorrent'in internet bağlantısı kurmasını da engelliyor. Hotspot Shield kullanıyorum, uT'nin de onu kullanmasını sağlayabilsem süper olurdu. VPN sitelerini bir deneyeyim dedim ama çok fazlalar ve hepsi premium üyelik istiyor. TOR'u da torrent programıyla kullanmayın diyorlar kendi forumlarında, bunun için yapılmış VPN programları var diyorlar. Bir ikisini denedim ama başarıya ulaşamadım. Yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim. İyi forumlar.

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Konu günceldir.
Edit: Konu çok acil olmadığı için uplamıyorum. Ama zor bir soru, bilen birinin gelmesi zaman alabilir, o yüzden sayın yöneticilerim birkaç günde bir uplamama izin verirler umarım.

Son düzenleme:

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Başlat>denetim masası>internet seçenekleri Oradan İnternet Güvenlik Seçeneğini En Alta Getir.Veya Dsyi Değiş
İnternet seçenekleri çerezlerle ilgili değil mi hocam, durumumuzla alakası olmadığına inanıyorum. DNS değiştirmek de işime yaramaz, benim yapmaya çalıştığım şu an dolapta kilitli duran dağıtıcının internete hangi veriyi gönderdiğimi anlayamamasını istiyorum. Packet Sniffer'ları geçecek bir şey.

The Best

Uzman üye
1 Kas 2011
1,810
0
Blackdoor
İnternet seçenekleri çerezlerle ilgili değil mi hocam, durumumuzla alakası olmadığına inanıyorum. DNS değiştirmek de işime yaramaz, benim yapmaya çalıştığım şu an dolapta kilitli duran dağıtıcının internete hangi veriyi gönderdiğimi anlayamamasını istiyorum. Packet Sniffer'ları geçecek bir şey.

Valla Bilgisayardaki En zayıf Noktamdan Sordun :) Eyer cevabı Öğrenirsen banada Sölermisin.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
işini görürmü bilmiyorum ama proxyni değiştirsen ? farklı ülke proxysinden bağlanınca yasağı aşmış olmaz mısın ?

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Üzgünüm, işe yaramaz. Torrent programının bağlanmasını engelleyen ISP değil, öyle olsa işim çok kolay olurdu. Kendi router'ım engelliyor bunu. Yine de ilginiz için teşekkür ederim.

ogulcan954

Uzman üye
20 Ağu 2010
1,290
0
dolabı tokayla vs. şekilde klidi kırarak aç ve ayarlamaları yap :D boş mesaj attığım için özür dilerim silebilirsin ama aklıma bişey gelmiyo bunuda nadir kişiler biliyordur sanırım bu konu cevabı biraz uzun süre sonra verilebilir şimdiden söyliyim olmadı dediğim gibi dolabı gizlice aç :D olmadı routerle oyna bir kaç proxy birden kullan başka net varsa etrafta onların şifresini kırmaya çalış olmadı yurtta isyan çıkar :D

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Konu hala güncel arkadaşlar :(

Son olarak konuyu gayet basite indirgedim ve size nispeten değişik bir soru soracağım:
µTorrent'in şu an kullanıyor olduğum HotSpot Shield veya benzeri bir program üzerinden veri aktarımı yapmasını nasıl sağlayabilirim? Çünkü router'ım µTorrent'i tanıyor ve veri aktarımı yapmasına izin vermiyor. Onu Hotspot Shield veya Ultrasurf gibi bir programla şifreleyebilirsem internete bağlanabilir. Size sorum bunu nasıl yapacağım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.